Kinija 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse

Kinija olimpinėse žaidynėse
Flag of the People's Republic of China.svg
TOK kodasCHN
NOKKinijos olimpinis komitetas
išorinė nuoroda
Kinija 2010 m. žiemos
olimpinėse žaidynėse
Vankuveryje
Dalyviai94 dalyviai 10 sporto šakų
Medaliai
Auksas
5
Sidabras
2
Bronza
4
Suma
11
Vieta7
Olimpinė istorija
Vasaros olimpinės žaidynės
1952 · 1956–1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012
Žiemos olimpinės žaidynės
1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014
Taip pat dalyvavo
Kinijos Respublika Kinijos Respublika (1932–1948)

Kinijos sportininkai dalyvavo 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse Vankuveryje, Kanada.

MedaliaiKeisti

  Sportininkas Sporto šaka Rungtis
  Wang Meng Greitasis čiuožimas trumpuoju taku Moterų 500 m
  Wang Meng Greitasis čiuožimas trumpuoju taku Moterų 1000 m
  Shen Xue / Zhao Hongbo Dailusis čiuožimas Poros
  Zhou Yang Greitasis čiuožimas trumpuoju taku Moterų 1500 m
  Sun Linlin / Wang Meng / Zhang Hui / Zhou Yang Greitasis čiuožimas trumpuoju taku Moterų 3000 m estafetė
  Pang Qing / Tong Jian Dailusis čiuožimas Poros
  Li Nina Akrobatinis slidinėjimas Moterų akrobatika
  Wang Beixing Greitasis čiuožimas Moterų 500 m
  Guo Xinxin Akrobatinis slidinėjimas Moterų akrobatika
  Liu Zhongqing Akrobatinis slidinėjimas Vyrų akrobatika
  Wang Bingyu / Liu Yin / Yue Qingshuang / Zhou Yan / Liu Jinli Akmenslydis Moterys

Kalnų slidinėjimasKeisti

Sportininkas Rungtis 1 raundas 2 raundas Viso Vieta
Li Lei Vyrų didysis slalomas 1:30.36 1:36.90 3:07.26 75
Vyrų slalomas 59.43 1:01.43 2:00.86 43
Xia Lina Moterų didysis slalomas 1:30.41 1:28.48 2:58.89 59
Moterų slalomas 1:10.60 Nebaigė

Biathlon pictogram.svg BiatlonasKeisti

Sportininkas Rungtis Laikas Vieta
Zhang Chengye 20 km individualus 51:31.0 19
10 km sprintas 26:19.9 32
12.5 km persekiojimas 36:28.7 35
Song Chaoqing 15 km individualus 46:30.3 53
7.5 km sprintas 21:38.2 32
10 km persekiojimas 34:46.6 43
Wang Chunli 15 km individualus 44:18.0 33
7.5 km sprintas 22:13.4 50
10 km persekiojimas 34:01.8 35
Liu Xianying 15 km individualus 43:16.2 20
7.5 km sprintas 22:14.6 51
10 km persekiojimas 33:41.2 30
Kong Yingchao 15 km individualus 46:46.2 58
7.5 km sprintas 22:30.9 61
Wang Chunli
Liu Xianying
Kong Yingchao
Song Chaoqing
4 x 6 km estafetė 1:12:16.9 9
Liu Yuanyuan Nepasirodė

Slidinėjimo lenktynėsKeisti

AkmenslydisKeisti

Vyrų komanda
Komandinė lentelė
Šalis Lyderis L P PF PA Pabaigų
laimėta
Pabaigų
pralošta
Tuščių
pabaigų
Pavogtų
pabaigoje
Pavogtų iš
pabaigoje
Taiklumas %
  Kanada Martin, KevinKevin Martin 9 0 75 36 36 28 14 2 4 85
  Norvegija Ulsrud, ThomasThomas Ulsrud 7 2 64 43 40 32 15 7 1 84
  Šveicarija Stockli, RalphRalph Stöckli 6 3 53 45 35 33 20 8 9 81
  Švedija Edin, NiklasNiklas Edin 5 4 50 52 34 36 20 6 8 82
  Jungtinė Karalystė Murdoch, DavidDavid Murdoch 5 4 57 44 35 29 20 9 4 81
  Vokietija Kapp, AndyAndy Kapp 4 5 48 60 35 38 11 9 8 75
  Prancūzija Dufour, ThomasThomas Dufour 3 6 31 58 22 34 16 7 13 73
  Kinija Wang, FengchunWang Fengchun 2 7 52 60 37 37 9 7 5 77
  Danija Schmidt, UlrikUlrik Schmidt 2 7 40 57 31 29 12 6 6 78
  JAV Shuster, JohnJohn Shuster 2 7 43 59 32 41 18 9 12 76
Moterų komanda
Komandinė lentelė
Šalis Lyderė L P PF PA Pabaigų
laimėta
Pabaigų
pralošta
Tuščių
pabaigų
Pavogtų
pabaigoje
Pavogtų iš
pabaigoje
Taiklumas %
  Kanada Bernard, CherylCheryl Bernard 8 1 56 37 40 29 20 13 4 81
  Švedija Norberg, AnetteAnette Norberg 7 2 56 52 36 36 13 5 9 79
  Kinija Wang, BingyuWang Bingyu 6 3 61 47 39 37 12 7 8 74
  Šveicarija Ott, MirjamMirjam Ott 6 3 67 48 40 36 7 12 6 76
  Danija Jensen, AngelinaAngelina Jensen 4 5 49 61 31 40 15 5 12 74
  Vokietija Schopp, AndreaAndrea Schöpp 3 6 52 56 35 40 15 4 7 75
  Jungtinė Karalystė Muirhead, EveEve Muirhead 3 6 54 59 36 41 11 10 15 75
  Japonija Meguro, MoeMoe Meguro 3 6 64 70 36 37 13 5 5 73
  Rusija Privivkova, LudmilaLudmila Privivkova 3 6 53 60 36 40 14 13 9 77
  JAV Maccormick, DebbieDebbie McCormick 2 7 43 65 36 36 12 12 11 77

Dailusis čiuožimasKeisti

Sportininkai Rungtis TP/OŠ LP/LŠ Viso
Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta
Liu Yan Moterys 51.74 19 91.73 18 143.47 19
Shen Xue / Zhao Hongbo Poros 76.66 1 139.91 2 216.57  
Pang Qing / Tong Jian Poros 71.50 4 141.81 1 213.31  
Zhang Dan / Zhang Hao Poros 71.28 5 123.06 4 194.34 5
Huang Xintong / Zheng Xun Šokiai ant ledo 29.22 19 45.03 20 71.27 20 145.52 19

Akrobatinis slidinėjimasKeisti

Ledo ritulysKeisti

Moterų komanda

Greitasis čiuožimas trumpuoju takuKeisti

Snieglenčių sportasKeisti

Greitasis čiuožimasKeisti

NuorodosKeisti