Atverti pagrindinį meniu

Buriavimas 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse

Buriavimas
2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse
Sailing pictogram.svg
Varžybų vietaGlória marina
Datarugpjūčio 5-21
Dalyviai380

«2012 2020»
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti

Buriavimas 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse vyko 31-ą kartą olimpinėse žaidynėse.

PasikeitimaiKeisti

2012 m. gegužę nuspręsta iš olimpinės buriavimo programos pašalinti burlenčių sporto, kuris turėjo būt pakeistas jėgos aitvarų ir banglenčių sportu. Iš programos taip pat nuspręsta pašalinti dvikovos tipo varžybas ir Elliott 6m burlaivius. Tų pačių matų lapkritį per papildomą balsavimą jėgos aitvarais vis dėl to buvo atmesti ir į buriavimo programą sugrįžo burlentės. Vietoj moterų dvikovų Elliott 6m klasės burlaiviais vyks daugiadienės grupinės lenktynės burluotėmis 49erFX, o vyrų Star kilinius burlaivius pakeitė mišrių porų naujos kartos katamaranai Nacra 17.

Medalių lentelėKeisti

Vieta Šalis Auksas Sidabras Bronza Suma
1   Jungtinė Karalystė 2 1 0 3
2   Nyderlandai 2 0 0 2
3   Australija 1 3 0 4
4   Naujoji Zelandija 1 2 1 4
5   Kroatija 1 1 0 2
6   Prancūzija 1 0 2 3
7   Argentina 1 0 0 1
  Brazilija 1 0 0 1
9   Kinija 0 1 0 1
  Airija 0 1 0 1
  Slovėnija 0 1 0 1
12   Danija 0 0 2 2
13   Austrija 0 0 1 1
  Vokietija 0 0 1 1
  Graikija 0 0 1 1
  Rusija 0 0 1 1
  JAV 0 0 1 1
Iš viso 10 10 10 30

MedalininkaiKeisti

VyraiKeisti

Klasės Auksas Sidabras Bronza
Burlentės (RS:X)   Dorian van Rijsselberghe
Nyderlandai (NED)
  Nick Dempsey
Jungtinė Karalystė (GBR)
  Pierre Le Coq
Prancūzija (FRA)
Burvaltės (Laser)   Tom Burton
Australija (AUS)
  Tonči Stipanović
Kroatija (CRO)
  Sam Meech
Naujoji Zelandija (NZL)
Sunkiasvorės burvaltės (Finn)   Giles Scott
Jungtinė Karalystė (GBR)
  Vasilij Žbogar
Slovėnija (SLO)
  Caleb Paine
JAV (USA)
Dvivietės burvaltės (470)   Kroatija (CRO)
Šime Fantela
Igor Marenić
  Australija (AUS)
Mathew Belcher
William Ryan
  Graikija (GRE)
Panagiotis Mantis
Pavlos Kagialis
Burluotė (49er)   Naujoji Zelandija (NZL)
Peter Burling
Blair Tuke
  Australija (AUS)
Nathan Outteridge
Iain Jensen
  Vokietija (GER)
Erik Heil
Thomas Plößel

MoterysKeisti

Klasės Auksas Sidabras Bronza
Burlentės (RS:X)   Charline Picon
Prancūzija (FRA)
  Chen Peina
Kinija (CHN)
  Stefania Elfutina
Rusija (RUS)
Burvaltės (Laser Radial)   Marit Bouwmeester
Nyderlandai (NED)
  Annalise Murphy
Airija (IRL)
  Anne-Marie Rindom
Danija (DEN)
Dvivietės burvaltės (470)   Jungtinė Karalystė (GBR)
Hannah Mills
Saskia Clark
  Naujoji Zelandija (NZL)
Jo Aleh
Olivia Powrie
  Prancūzija (FRA)
Camille Lecointre
Hélène Defrance
Burluotės (49er FX)   Brazilija (BRA)
Martine Grael
Kahena Kunze
  Naujoji Zelandija (NZL)
Alex Maloney
Molly Meech
  Danija (DEN)
Jena Mai Hansen
Katja Salskov-Iversen

Mišrios porosKeisti

Klasės Auksas Sidabras Bronza
Katamaranai (Nacra 17)   Argentina (ARG)
Santiago Lange
Cecilia Carranza Saroli
  Australija (AUS)
Jason Waterhouse
Lisa Darmanin
  Austrija (AUT)
Thomas Zajac
Tanja Frank

NuorodosKeisti