Atverti pagrindinį meniu
Meleco „Stal“
Stal mielec.png
Pavadinimas Klub Sportowy FKS Stal Mielec
Pravardės Biało-niebiescy (baltai-žydri)
Įkurtas 1939 m.
Stadionas „Stal“ stadionas, Melecas
Vietų skaičius 30 000
Vadovas Jacek Orłowski
Vyr. treneris Artur Skowronek
Lyga Lenkijos I lyga
2018/19 3 vieta
Apranga
namie
Apranga
svečiuose

Meleco „Stal“Lenkijos futbolo klubasMeleco.

IstorijaKeisti

Klubo ištakos siekia 1939 m.

Pavadinimų kaitaKeisti


PasiekimaiKeisti

  Lenkijos varžybose laimėti trofėjai
(2019-05-16 duomenys)
 
Varžybos Pasiekimas Kartai Metai
Čempionatas I vieta 2 1973, 1976

II vieta 1 1975

III vieta 3 1974, 1979, 1982

Taurė Nugalėtojas 0
Finalininkas 1 1976

Lygos taurė Nugalėtojas 0
Finalininkas 0
Supertaurė Nugalėtojas 0
Finalininkas 0


Pasiekimai Lenkijos aukščiausiojoje lygoje nuo 1927 metų.
Pirmas kartas Paskutinis kartas Sezonų skaičius Aukščiausia vieta
1961 m. 1996 m. 24 1
  • Pastaba: neįskaitomi 1946, 1947, 1952 ir 1962 m. sezonai, kai nebuvo vientisos lygos.


SezonaiKeisti

SudėtisKeisti

NuorodosKeisti

Vikiteka

Oficiali svetainė: http://www.stalmielec.com
Futbolinis.lt (statistika) []
Apskrities federacijos informacija []
KAFF informacija []
ŠAFF informacija []
VAFF informacija []
SFL informacija []
UEFA informacija []
Futbolas.lt []
Foot.dk (archyvas) [1]
Weltfussballarchiv.com [2]
Soccerway.com (naujausi rezultatai) [3]
Neoficiali svetainė []
Gerbėjų svetainė []



Lenkijos futbolo čempionatas (2019–2020 m.)

2019–2020 m. Ekstraklasa

  Arka Gdynia   Cracovia   Górnik Zabrze   Jagiellonia Białystok   Korona Kielce   Lech Poznań   Lechia Gdańsk   Legia Warsaw   Piast Gliwice   Pogoń Szczecin   Śląsk Wrocław   Wisła Kraków   Wisła Płock   Zagłębie Lubin   Raków Częstochowa (N)   ŁKS Łódź (N)   (viso 16 komandų)


2019–2020 m. Pirmasis divizionas

  KS Miedź Legnica  Zagłębie Sosnowiec SA  Bruk-Bet Termalica Nieciecza   Sandecja Nowy Sącz   Chojniczanka Chojnice   GKS Tychy   Wigry Suwałki   Stal Mielec   Podbeskidzie Bielsko-Biała   Chrobry Głogów   Odra Opole   Puszcza Niepołomice   Stomil Olsztyn   GKS 1962 Jastrzębie   Poznanės „Warta“   Radomiak Radom (N)   Olimpia Grudziądz (N)   GKS Bełchatów (N)   (viso 18 komandų)