Albanijos futbolo varžybos 2009–2010 m.

Albanijos futbolo varžybos 20092010 m.

2009–2010 m. Kategoria SuperioreKeisti

  • Kategoria Superiore yra pirmos pakopos, elito diviziono pirmenybės, aukščiausioji futbolo lyga šalyje. (Taip vadinasi nuo 1998/99 m.)
  • Čempionais tapo Dinamo Tirane.[1]

Komandų rikiuotėKeisti

Vieta Klubas Lygmuo Taškai Taurė
1. Dinamo Tirane I 61 1/4 f.
2. Besa Kavaje I 53 taurė
3. SK Tirane I 52 1/4 f.
4. KF Lac I 51 1/8 f.
5. Flamurtari Vlore I 47 1/8 f.
6. Vllaznia Shkoder I 46 finalas
7. Shkumbini Peqin I 45 1/2 f.
8. Teuta Durres I 45 1/2 f.
9. Kastrioti Kruje I 42 1/8 f.
10. Skenderbeu Korce I 42 1/4 f.
11. Apolonia Fier I 38 1/8 f.
12. Gramozi Erseke I 26 1/4 f.

Pereinamosios rungtynėsKeisti

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas Miestas
Dajti Kamez Skenderbeu Korce 0-1 Elbasanis
Kastrioti Kruje KS Lushnje 1-0 Tirana

2009–2010 m. Albanijos futbolo taurėKeisti

RungtynėsKeisti

Šešiolikfinalis       Aštunfinalis       Ketvirfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Beselidhja Lezhe 1-2                                  
KF Lac 4-1                                
          KF Lac 0-1                        
        Besa Kavaje 1-1                        
FK Pogradec 1-2                                  
Besa Kavaje 1-0                              
                    Besa Kavaje 2-0            
                  SK Tirane 4-2            
FK Burrel 0-0                                  
KS Lushnje 3-1                                
          KS Lushnje 2-2                        
        SK Tirane 2-1                        
KF Luzi 3-1                                  
SK Tirane 3-0                                
                                Besa Kavaje 1-1  
                              Shkumbini Peqin 0-1  
Sopoti Librazhd 0-3                                  
Kastrioti Kruje 3-1                                  
          Kastrioti Kruje 1-1                        
        Shkumbini Peqin 1-0                        
FK Memaliaj 1-2                                  
Shkumbini Peqin 2-0                              
                    Shkumbini Peqin 2-1            
                  Dinamo Tirane 0-1            
Turbina Cerrik 1-0                                  
Bylis Ballsh 3-0                                
          Bylis Ballsh 1-0                        
        Dinamo Tirane 3-1                        
Adriatiku Mamurrasi 2-3                                  
Dinamo Tirane 2-0                                  
                                       
                                     
Luftetari Gjirokaster 1-3                                  
Gramozi Erseke 4-1                                
          Gramozi Erseke 1-0                        
        Flamurtari Vlore 1-1                        
FK Gramshi 0-3                                  
Flamurtari Vlore 0-0                              
                    Gramozi Erseke 1-1            
                  Teuta Durres 0-0            
Ada Velipoje 0-0                                  
Partizani Tirane 2-1                                
          Partizani Tirane 1-1                        
        Teuta Durres 2-0                        
FK Vlore                                  
Teuta Durres +                                
                                Teuta Durres 1-0  
                              Vllaznia Shkoder 2-0  
FK Skrapari 5-3                                  
Skenderbeu Korce 9-5                                
          Skenderbeu Korce 1-0                        
        Apolonia Fier 2-1                        
Sport Bilisht 3-1                                  
Apolonia Fier 7-0                              
                    Skenderbeu Korce 0-0            
                  Vllaznia Shkoder 4-0            
Dajti Kamez 2-1                                  
KF Elbasan 0-0                                
          Dajti Kamez 1-3                        
        Vllaznia Shkoder 2-2                        
Tomori Berat 0-4                                  
Vllaznia Shkoder 5-1                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2010-05-09 „Qemal Stafa“, Tirana ?            
              Besa Kavaje Vllaznia Shkoder            
              2 1            
              Renato Arapi (85'),
Pavlin Dhembi (97')
Bekim Balaj (63')            
              (pratęsus rungtynes)            
                                       


SupertaurėKeisti

Diena Stadionas, miestas Žiūrovai Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
2010-08-16 „Niko Dovana“, Duresis ? Besa Kavaje Dinamo Tirane 3-1
Artion Poci (64' 11 m), Pavlin Dhembi (74'), Ariel Shtini (85'); Elis Bakaj (41')

ŠaltiniaiKeisti

NuorodosKeisti