Šveicarijos futbolo taurė

Šveicarijos futbolo taurė – pagrindinis futbolo taurės turnyras Šveicarijoje. Vyksta nuo 1909 metų, iki 1913 m. vadinosi Anglų taure, iki 1925 m. – Och taure.

Finalai redaguoti

Sezonas Nugalėtojas Finalininkas Rezultatas Pastabos
1909–1910 m. Young Boys Bern FC Sankt Gallen 1:1 ir 7:0
1910–1911 m. Young Boys Bern Servette Geneve 3:1
1911–1912 m. Young Boys Bern Stella Fribourg 4:0
1912–1913 m. FC Basel Weissenbuhl Bern 5:0
1914–1919 m. Nevyko
1920 m. FC Bern FC La Chaux-de-Fonds 5:0
1921 m. FC Bern FC Zurich 2:1
1921–1922 m. Concordia Basel Etoile La Chaux-de-Fonds 1:0
1923 m. Nevyko
1924–1925 m. FC Bern Concordia Basel 2:0
1925–1926 m. Grasshopper Zurich FC Bern 2:1
1926–1927 m. Grasshopper Zurich Young Fellows Zurich 3:1
1927–1928 m. Servette Geneve Grasshopper Zurich 5:1
1928–1929 m. Urania Geneve Young Boys Bern 1:0
1929–1930 m. Young Boys Bern FC Aarau 1:0
1930–1931 m. FC Lugano Grasshopper Zurich 2:1 (prat.)
1931–1932 m. Grasshopper Zurich Urania Geneve 5:1
1932–1933 m. FC Basel Grasshopper Zurich 4:3
1933–1934 m. Grasshopper Zurich Servette Geneve 2:0
1934–1935 m. Sport Lausanne Nordstern Basel 10:1
1935–1936 m. Young Fellows Zurich Servette Geneve 2:0
1936–1937 m. Grasshopper Zurich Sport Lausanne 10:0
1937–1938 m. Grasshopper Zurich Servette Geneve 2:2 (prat.) ir 5:1
1938–1939 m. Sport Lausanne Nordstern Basel 2:0
1939–1940 m. Grasshopper Zurich FC Grenchen 3:0
1940–1941 m. Grasshopper Zurich Servette Geneve 1:1 (prat.) ir 2:0
1941–1942 m. Grasshopper Zurich FC Basel 0:0 (prat.) ir 3:2
1942–1943 m. Grasshopper Zurich FC Lugano 2:1
1943–1944 m. Sport Lausanne FC Basel 3:0
1944–1945 m. Young Boys Bern FC Sankt Gallen 2:0 (prat.)
1945–1946 m. Grasshopper Zurich Sport Lausanne 3:0
1946–1947 m. FC Basel Sport Lausanne 3:0
1947–1948 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Grenchen 2:2 (prat.), 2:2 (prat.) ir 4:0
1948–1949 m. Servette Geneve Grasshopper Zurich 3:0
1949–1950 m. Sport Lausanne Cantonal Neuchatel 1:1 (prat.) ir 4:0
1950–1951 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Locarno 3:2
1951–1952 m. Grasshopper Zurich FC Lugano 2:0
1952–1953 m. Young Boys Bern Grasshopper Zurich 1:1 (prat.) ir 3:1
1953–1954 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Fribourg 2:0
1954–1955 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Thun 3:1
1955–1956 m. Grasshopper Zurich Young Boys Bern 1:0
1956–1957 m. FC La Chaux-de-Fonds Sport Lausanne 1:1 (prat.) ir 3:1
1957–1958 m. Young Boys Bern Grasshopper Zurich 1:1 (prat.) ir 4:1
1958–1959 m. FC Grenchen Servette Geneve 1:0
1959–1960 m. FC Luzern FC Grenchen 1:0
1960–1961 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Biel 1:0
1961–1962 m. Sport Lausanne AC Bellinzona 4:0 (prat.)
1962–1963 m. FC Basel Grasshopper Zurich 2:0
1963–1964 m. Sport Lausanne FC La Chaux-de-Fonds 2:0
1964–1965 m. FC Sion Servette Geneve 2:1
1965–1966 m. FC Zurich Servette Geneve 2:0
1966–1967 m. FC Basel Sport Lausanne +:-
1967–1968 m. FC Lugano FC Winterthur 2:1
1968–1969 m. FC Sankt Gallen AC Bellinzona 2:0
1969–1970 m. FC Zurich FC Basel 4:1 (prat.)
1970–1971 m. Servette Geneve FC Lugano 2:0
1971–1972 m. FC Zurich FC Basel 1:0
1972–1973 m. FC Zurich FC Basel 2:0 (prat.)
1973–1974 m. FC Sion Xamax Neuchatel 3:2
1974–1975 m. FC Basel FC Winterthur 2:1 (prat.)
1975–1976 m. FC Zurich Servette Geneve 1:0
1976–1977 m. Young Boys Bern FC Sankt Gallen 1:0
1977–1978 m. Servette Geneve Grasshopper Zurich 2:2 (prat.) ir 1:0
1978–1979 m. Servette Geneve Young Boys Bern 1:1 (prat.) ir 3:2
1979–1980 m. FC Sion Young Boys Bern 2:1
1980–1981 m. Sport Lausanne FC Zurich 4:3 (prat.)
1981–1982 m. FC Sion FC Basel 1:0
1982–1983 m. Grasshopper Zurich Servette Geneve 2:2 (prat.) ir 3:0
1983–1984 m. Servette Geneve Sport Lausanne 1:0 (prat.)
1984–1985 m. FC Aarau Xamax Neuchatel 1:0
1985–1986 m. FC Sion Servette Geneve 3:1
1986–1987 m. Young Boys Bern Servette Geneve 4:2 (prat.)
1987–1988 m. Grasshopper Zurich FC Schaffhausen 2:0
1988–1989 m. Grasshopper Zurich FC Aarau 2:1
1989–1990 m. Grasshopper Zurich Xamax Neuchatel 2:1
1990–1991 m. FC Sion Young Boys Bern 3:2
1991–1992 m. FC Luzern FC Lugano 3:1 (prat.)
1992–1993 m. FC Lugano Grasshopper Zurich 4:1
1993–1994 m. Grasshopper Zurich FC Schaffhausen 4:0
1994–1995 m. FC Sion Grasshopper Zurich 4:2
1995–1996 m. FC Sion Servette Geneve 3:2
1996–1997 m. FC Sion FC Luzern 3:3 (baud. 5:4)
1997–1998 m. Sport Lausanne FC Sankt Gallen 2:2 (baud. 4:3)
1998–1999 m. Sport Lausanne Grasshopper Zurich 2:0
1999–2000 m. FC Zurich Sport Lausanne 2:2 (baud. 3:0)
2000–2001 m. Servette Geneve Sport Yverdon 3:0
2001–2002 m. FC Basel Grasshopper Zurich 2:1 (prat.)
2002–2003 m. FC Basel Xamax Neuchatel 6:0
2003–2004 m. FC Wil Grasshopper Zurich 3:2
2004–2005 m. FC Zurich FC Luzern 3:1
2005–2006 m. FC Sion Young Boys Bern 1:1 (baud. 5:3)
2006–2007 m. FC Basel FC Luzern 1:0
2007–2008 m. FC Basel AC Bellinzona 4:1
2008–2009 m. FC Sion Young Boys Bern 3:2
2009–2010 m. FC Basel Sport Lausanne 6:0
2010–2011 m. FC Sion Xamax Neuchatel 2:0
2011–2012 m. FC Basel FC Luzern 1-1 (4-2 baud.)
2012–2013 m. Grasshopper Club Zürich FC Basel 1-1 (4-2 baud.)
2013–2014 m. FC Zürich FC Basel 2-0
2014–2015 m. FC Sion FC Basel 3-0
2015–2016 m. FC Zürich FC Lugano 1-0
2016–2017 m. FC Basel FC Sion 3-0
2017–2018 m. FC Zürich BSC Young Boys 2-1
2018–2019 m. FC Basel FC Thun 2-1
2019–2020 m. BSC Young Boys FC Basel 2–1
2020–2021 m. FC Luzern FC Sankt Gallen 3–1
2021–2022 m. FC Lugano FC Sankt Gallen 4–1
2022–2023 m. BSC Young Boys FC Lugano 3–2
2023–2024 m.

Taip pat skaitykite redaguoti

Nuorodos redaguoti