Rankinis 2000 m. vasaros olimpinėse žaidynėse

Rankinis
2000 m. vasaros olimpinėse žaidynėse
Handball pictogram.svg
Varžybų vietaSydney Showground
DataRugsėjo 13–30
Komandos24

«1996 2004»
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti

Rankinio rungtynės 2000 m. vasaros olimpinėse žaidynėse vyko nuo rugsėjo 13 iki rugsėjo 30 d. Sidnėjuje .

MedalininkaiKeisti

Auksas Sidabras Bronza
Vyrai   Rusija (RUS)
Dmitry Filippov
Vyacheslav Gorpishin
Oleg Khodkov
Eduard Koksharov
Denis Krivoshlykov
Vasily Kudinov
Stanislav Kulinchenko
Dmitry Kuzelev
Andrey Lavrov
Igor Lavrov
Sergey Pogorelov
Pavel Sukosyan
Dmitri Torgovanov
Aleksandr Tuchkin
Lev Voronin
  Švedija (SWE)
Magnus Andersson
Martin Boquist
Martin Frändesjö
Mathias Franzén
Peter Gentzel
Andreas Larsson
Ola Lindgren
Stefan Lövgren
Staffan Olsson
Johan Petersson
Tomas Svensson
Tomas Sivertsson
Pierre Thorsson
Ljubomir Vranjes
Magnus Wislander
  Ispanija (ESP)
David Barrufet
Talant Duyshebaev
Mateo Garralda
Rafael Guijosa
Demetrio Lozano
Enric Masip
Jordi Núñez
Jesús Olalla
Juan Pérez
Xavier O'Callaghan
Antonio Carlos Ortega
Antonio Ugalde
Iñaki Urdangarín
Alberto Urdiales
Andrei Xepkin
Moterys   Danija (DEN)
Lene Rantala
Camilla Andersen
Tina Bøttzau
Janne Kolling
Tonje Kjærgaard
Karen Brødsgaard
Katrine Fruelund
Maja Grønbæk
Christina Hansen
Anette Hoffmann
Lotte Kiærskou
Karin Mortensen
Anja Nielsen
Rikke Petersen
Mette Vestergaard
  Vengrija (HUN)
Beatrix Balogh
Rita Deli
Ágnes Farkas
Andrea Farkas
Anikó Kántor
Beatrix Kökény
Anita Kulcsár
Dóra Lőwy
Anikó Nagy
Ildikó Pádár
Katalin Pálinger
Krisztina Pigniczki
Bojana Radulovics
Judith Simics
Beáta Siti
  Norvegija (NOR)
Kristine Duvholt
Trine Haltvik
Heidi Tjugum
Susann Goksør Bjerkrheim
Ann Cathrin Eriksen
Kjersti Grini
Elisabeth Hilmo
Mia Hundvin
Tonje Larsen
Cecilie Leganger
Jeanette Nilsen
Marianne Rokne
Birgitte Sættem
Monica Sandve
Else-Marthe Sørlie

Vyrų varžybosKeisti

Vieta Komanda
1  Auksas   Rusija
2  Sidabras   Švedija
3  Bronza   Ispanija
4   Serbija ir Juodkalnija
5   Vokietija
6   Prancūzija
7   Egiptas
8   Slovėnija
9   Pietų Korėja
10   Tunisas
11   Kuba
12   Australija

Moterų varžybosKeisti

Vieta Šalis
1  Auksas   Danija
2  Sidabras   Vengrija
3  Bronza   Norvegija
4   Pietų Korėja
5   Austrija
6   Prancūzija
7   Rumunija
8   Brazilija
9   Angola
10   Australija