Atverti pagrindinį meniu

MKS Pogoń Szczecin

(Nukreipta iš puslapio Pogoń Szczecin)
Ščecino „Pogoń“
PogonSzczecin.png
Pavadinimas Morski Klub Sportowy
Pogoń Szczecin
Įkurtas 1948 m.
Stadionas „Florian Kryger“ stadionas, Ščecinas
Vietų skaičius 18.027
Vadovas Lenkija Jarosław Mroczek
Vyr. treneris Vokietija Kosta Runjaić
Lyga Ekstraklasa
2018/19 7 vieta
Apranga
namie
Apranga
svečiuose
Trečioji
apranga

Ščecino „Pogoń“Lenkijos futbolo klubasŠčecino.

„Florian Kryger“ stadionas, Ščecinas

IstorijaKeisti

Pavadinimų kaitaKeisti

  • 1948 m. – Sztorm
  • 1949 m. – Związkowiec
  • 1950 m. – Kolejarz
  • 1955 m. – Pogoń


PasiekimaiKeisti

  Lenkijos varžybose laimėti trofėjai
(2019-05-16 duomenys)
 
Varžybos Pasiekimas Kartai Metai
Čempionatas I vieta 0
II vieta 2 1987, 2001

III vieta 1 1984

Taurė Nugalėtojas 0
Finalininkas 3 1981, 1982, 2010

Lygos taurė Nugalėtojas 0
Finalininkas 0
Supertaurė Nugalėtojas 0
Finalininkas 0


Pasiekimai Lenkijos aukščiausiojoje lygoje nuo 1927 metų.
Pirmas kartas Paskutinis kartas Sezonų skaičius Aukščiausia vieta
1959 m. 2007 m. 39 2
  • Pastaba: neįskaitomi 1946, 1947, 1952 ir 1962 m. sezonai, kai nebuvo vientisos lygos.


SezonaiKeisti

SudėtisKeisti

ŠaltiniaiKeisti

NuorodosKeisti

Oficiali svetainė: http://www.pogonszczecin.pl
Futbolinis.lt (statistika) []
Apskrities federacijos informacija []
KAFF informacija []
ŠAFF informacija []
VAFF informacija []
SFL informacija []
UEFA informacija []
Futbolas.lt []
Foot.dk (archyvas) [1]
Weltfussballarchiv.com [2]
Soccerway.com (naujausi rezultatai) [3]
Neoficiali svetainė []
Gerbėjų svetainė []



Lenkijos futbolo čempionatas (2019–2020 m.)

2019–2020 m. Ekstraklasa

  Arka Gdynia   Cracovia   Górnik Zabrze   Jagiellonia Białystok   Korona Kielce   Lech Poznań   Lechia Gdańsk   Legia Warsaw   Piast Gliwice   Pogoń Szczecin   Śląsk Wrocław   Wisła Kraków   Wisła Płock   Zagłębie Lubin   Raków Częstochowa (N)   ŁKS Łódź (N)   (viso 16 komandų)


2019–2020 m. Pirmasis divizionas

  KS Miedź Legnica  Zagłębie Sosnowiec SA  Bruk-Bet Termalica Nieciecza   Sandecja Nowy Sącz   Chojniczanka Chojnice   GKS Tychy   Wigry Suwałki   Stal Mielec   Podbeskidzie Bielsko-Biała   Chrobry Głogów   Odra Opole   Puszcza Niepołomice   Stomil Olsztyn   GKS 1962 Jastrzębie   Poznanės „Warta“   Radomiak Radom (N)   Olimpia Grudziądz (N)   GKS Bełchatów (N)   (viso 18 komandų)