Ispanija 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse

Ispanija olimpinėse žaidynėse
Flag of Spain.svg
TOK kodasESP
NOKIspanijos olimpinis komitetas
išorinė nuoroda
Ispanija 2010 m. žiemos
olimpinėse žaidynėse
Vankuveryje
Dalyviai18 dalyvių 7 sporto šakose
VėliavnešysQueralt Castellet
Medaliai
Auksas
0
Sidabras
0
Bronza
0
Suma
0
Vieta0
Olimpinė istorija
Vasaros olimpinės žaidynės
1896· 1900· 1904· 1908· 1912· 1920· 1924· 1928· 1932· 1936· 1948· 1952· 1956· 1960· 1964· 1968· 1972· 1976· 1980· 1984· 1988· 1992· 1996· 2000· 2004· 2008
Žiemos olimpinės žaidynės
1924· 1928· 1932· 1936· 1948· 1952· 1956· 1960· 1964· 1968· 1972· 1976· 1980· 1984· 1988· 1992· 1994· 1998· 2002· 2006· 2010

Ispanijos sportininkai dalyvavo 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse Vankuveryje, Kanada.

Kalnų slidinėjimasKeisti

Sportininkas Rungtis 1 raundas 2 raundas Viso Vieta
Paul de la Cuesta Nusileidimas 1:59.84 51
Super-G 1:34.03 35
Didysis slalomas 1:20.06 1:23.16 2:43.22 32
Ferrán Terra Nusileidimas 1:58.85 44
Kombinuotas 1:56.12 NBG NBG NBG
Super-G 1:32.75 27
Didysis slalomas NBG NBG NBG NBG
Andrea Jardi Super-G NBG NBG
Didysis slalomas 1:20.41 NBG NBG NBG
Slalomas NBG NBG NBG NBG
María José Rienda Didysis slalomas 1:21.22 1:16.23 2:37.45 38
Carolina Ruiz Castillo Nusileidimas 1:47.62 15
Super-G 1:23.05 18
Didysis slalomas 1:19.17 1:15.90 2:35.07 34

BiatlonasKeisti

Sportininkas Rungtis Laikas Vieta
Victoria Padial Hernández Sprintas 24:55.5 87
Individualiosios 56:41.8 86

Slidinėjimo lenktynėsKeisti

Sportininkas Rungtis Laikas Vieta
Javier Gutiérrez Laisvas stilius 37:55.7 69
Persekiojimas 1:22:20.4 40
Klasikinis stilius NBG NBG
Diego Ruiz Asin Laisvas stilius 37:31.8 65
Klasikinis stilius 2:17:49.8 44
Vicenc Vilarrubla Laisvas stilius 36:22.7 53
Persekiojimas 1:19:48.2 31
Klasikinis stilius 2:13:33.8 40
Laura Orgue Laisvas stilius 27:09.4 38
Persekiojimas 42:38.3 37
Klsikinis stilius 1:31:18.3 37

Dailusis čiuožimasKeisti

Sportininkai Rungtis TP/OŠ LP/LŠ Viso
Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta
Javier Fernández Vyrai 68.69 16 137.99 10 206.68 14
Sonia Lafuente Moterys 49.74 22 83.77 21 133.51 22

Freestyle skiing pictogram.svg Akrobatinis slidinėjimasKeisti

Sportininkas Rungtis Kvalifikacinės Aštuntfinalis Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalas
Laikas Vieta Pozicija Pozicija Pozicija Pozicija Vieta
Rocío Delgado Moterų krosas 1:22.67 31 Q 3 Nepasiekė

Skeleton pictogram.svg SkeletonasKeisti

Sportininkas Rungtis 1 raundas 2 raundas 3 raundas 4 raundas Viso Vieta
Ander Mirambell Vyrai 54.77 54.59 54.26 Nepasiekė 2:43.62 24

Snowboarding pictogram.svg Snieglenčių sportasKeisti

Halfpipe
Sportininkas Kvalifikacinės Finalas
1 raundas 2 raundas Vieta 1 raundas 2 raundas Vieta
Rubén Verges 9.4 19.5 15 Nepasiekė 31
Queralt Castellet 44.3 19.9 3 NST NST 12
Krosas
Sportininkas Kvalifikacinės Aštuntfinalis Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalas
Laikas Vieta Pozicija Pozicija Pozicija Pozicija Vieta
Jordi Font Nepabaigė Nepasiekė
Regino Hernández 1:25.90 31 4 Nepasiekė

NuorodosKeisti