2018–2019 m. biatlono pasaulio taurė

2018-2019 m. biatlono pasaulio taurė
Rungtis Vyrai Moterys
Bendra įskaita Norvegija Johannes Thingnes Bø Italija Dorothea Wierer
Tautų taurė Norvegija Norvegija Norvegija Norvegija
Asmeninės Norvegija Johannes Thingnes Bø Italija Lisa Vittozzi
Sprintas Norvegija Johannes Thingnes Bø Slovakija Anastasiya Kuzmina
Persekiojimas Norvegija Johannes Thingnes Bø Italija Dorothea Wierer
Masinis startas Norvegija Johannes Thingnes Bø Švedija Hanna Öberg
Estafetė Norvegija Norvegija Norvegija Norvegija
Mišrios komandos Norvegija Norvegija
2017–18 2019–20

2018–2019 m. biatlono pasaulio taurė – tarptautinės sezoninės daugiaetapės biatlono pasaulio taurės varžybos, organizuotos Tarptautinės biatlono sąjungos. Sezono varžybos prasidėjo 2018 m. gruodžio 2 d. Pokljukoje, Slovėnijoje ir baigėsi 2019 m. kovo 24 d. Holmenkolene, Norvegijoje. Į bendrą taurės įskaitą įskaityti ir Švedijos Estešundo mieste vykusio 2019 m. pasaulio biatlono čempionato rezultatai.

Sezono nugalėtojais pirmąkart savo karjeroje tapo Johannes Thingnes Bø iš Norvegijos ir Dorothea WiererItalijos. Johannes Thingnes Bø, laimėjęs 16 iš 25 individualių lenktynių, pagerino prancūzui Martenui Furkadui priklausiusį 14 individualių pergalių rekordą per vieną pasaulio taurės sezoną. Norvegų biatlonininkui laimėjus taurę, nutrūko Marteno Furkado rekordinė septynių iš eilės laimėtų sezonų serija (nuo 2011–12 iki 2017–18 m.).[1] Be to, Johannes Thingnes Bø pakartojo savo brolio Tarjei Bø, laimėjusio biatlono pasaulio taurę 2010–11 m., pasiekimą – tai buvo pirmas kartas biatlono istorijoje, kai taurę laimėjo du broliai.

TvarkaraštisKeisti

2018–2019 m. biatlono pasaulio taurės tvarkaraštis:[2]

Etapas Vieta Data Asmeninės Sprintas Persekiojimas Masinis startas Estafetė Mišri estafetė Asmeninė mišri estafetė Pastabos
1   Pokljuka   Gruodžio 2–9
2   Hochfilcenas   Gruodžio 13–16
3   Nove Mestas   Gruodžio 20–23
4   Oberhofas   Sausio 10–13
5   Rūpoldingas   Sausio 17–20
6   Antholcas-Anterselva   Sausio 24–27
7   Kenmoras   Vasario 7–10 ●*
8   Solt Leik Sitis   Vasario 14–17
  Estešundas   Kovo 7–17 Pasaulio čempionatas
9   Holmenkolenas (Oslas)   Kovo 21–24
Viso: 68 (31 vyrų, 31 moterų, 6 mišrios) 3 10 8 5 5 3 3
  • Asmeninės rungtys Kenmore buvo sutrumpintos dėl didelio šalčio.

PrizininkaiKeisti

VyraiKeisti

Etapas Data Vieta Rungtis Auksas Sidabras Bronza Geltona liemenė
(Po varžybų)
1 Gruodžio 6, 2018   Pokljuka 20 km Asmeninės   Martin Fourcade   Johannes Kühn   Simon Eder   Martin Fourcade
1 Gruodžio 7, 2018   Pokljuka 10 km Sprintas   Johannes Thingnes Bø   Antonin Guigonnat   Alexandr Loginov   Johannes Thingnes Bø
1 Gruodžio 9, 2018   Pokljuka 12,5 km Persekiojimas   Johannes Thingnes Bø   Quentin Fillon Maillet   Alexandr Loginov
2 Gruodžio 14, 2018   Hochfilcenas 10 km Sprintas   Johannes Thingnes Bø   Martin Fourcade   Benedikt Doll
2 Gruodžio 15, 2018   Hochfilcenas 12,5 km Persekiojimas   Martin Fourcade   Arnd Peiffer   Vetle Sjåstad Christiansen
3 Gruodžio 20, 2018   Nove Mestas 10 km Sprintas   Johannes Thingnes Bø   Alexandr Loginov   Martin Ponsiluoma
3 Gruodžio 22, 2018   Nove Mestas 12,5 km Persekiojimas   Johannes Thingnes Bø   Alexandr Loginov   Tarjei Bø
3 Gruodžio 23, 2018   Nove Mestas 15 km Masinis startas   Johannes Thingnes Bø   Quentin Fillon Maillet   Evgeniy Garanichev
4 Sausio 11, 2019   Oberhofas 10 km Sprintas   Alexandr Loginov   Johannes Thingnes Bø   Sebastian Samuelsson
4 Sausio 12, 2019   Oberhofas 12,5 km Persekiojimas   Johannes Thingnes Bø   Arnd Peiffer   Lukas Hofer
5 Sausio 17, 2019   Rūpoldingas 10 km Sprintas   Johannes Thingnes Bø   Tarjei Bø   Benedikt Doll
5 Sausio 20, 2019   Rūpoldingas 15 km Masinis startas   Johannes Thingnes Bø   Julian Eberhard   Quentin Fillon Maillet
6 Sausio 25, 2019   Antholcas-Anterselva 10 km Sprintas   Johannes Thingnes Bø   Erlend Bjøntegaard   Antonin Guigonnat
6 Sausio 26, 2019   Antholcas-Anterselva 12,5 km Persekiojimas   Johannes Thingnes Bø   Antonin Guigonnat   Quentin Fillon Maillet
6 Sausio 27, 2019   Antholcas-Anterselva 15 km Masinis startas   Quentin Fillon Maillet   Johannes Thingnes Bø   Arnd Peiffer
7 Vasario 7, 2019   Kenmoras 15 km Asmeninės   Johannes Thingnes Bø   Vetle Sjåstad Christiansen   Alexandr Loginov
8 Vasario 15, 2019   Solt Leik Sitis 10 km Sprintas   Vetle Sjåstad Christiansen   Simon Desthieux   Roman Rees
8 Vasario 16, 2019   Solt Leik Sitis 12,5 km Persekiojimas   Quentin Fillon Maillet   Vetle Sjåstad Christiansen   Simon Desthieux
Kovo 9, 2019   Estešundas 10 km Sprintas   Johannes Thingnes Bø   Alexander Loginov   Quentin Fillon Maillet
Kovo 10, 2019   Estešundas 12,5 km Persekiojimas   Dmytro Pidruchnyi   Johannes Thingnes Bø   Quentin Fillon Maillet
Kovo 13, 2019   Estešundas 20 km Asmeninės   Arnd Peiffer   Vladimir Iliev   Tarjei Bø
Kovo 17, 2019   Estešundas 15 km Masinis startas   Dominik Windisch   Antonin Guigonnat   Julian Eberhard
9 Kovo 22, 2019   Holmenkolenas (Oslas) 10 km Sprintas   Johannes Thingnes Bø   Lukas Hofer   Quentin Fillon Maillet
9 Kovo 23, 2019   Holmenkolenas (Oslas) 12,5 km Persekiojimas   Johannes Thingnes Bø   Tarjei Bø   Arnd Peiffer
9 Kovo 24, 2019   Holmenkolenas (Oslas) 15 km Masinis startas   Johannes Thingnes Bø   Arnd Peiffer   Benedikt Doll

MoterysKeisti

Etapas Data Vieta Rungtis Auksas Sidabras Bronza Geltona liemenė
(Po varžybų)
1 Gruodžio 6, 2018   Pokljuka 15 km Asmeninės   Julija Džima   Monika Hojnisz   Markéta Davidová   Julija Džima
1 Gruodžio 8, 2018   Pokljuka 7,5 km Sprintas   Kaisa Mäkäräinen   Dorothea Wierer   Justine Braisaz   Dorothea Wierer
1 Gruodžio 9, 2018   Pokljuka 10 km Persekiojimas   Kaisa Mäkäräinen   Dorothea Wierer   Paulína Fialková
2 Gruodžio 13, 2018   Hochfilcenas 7,5 km Sprintas   Dorothea Wierer   Kaisa Mäkäräinen   Ekaterina Yurlova-Percht
2 Gruodžio 15, 2018   Hochfilcenas 10 km Persekiojimas   Kaisa Mäkäräinen   Paulína Fialková   Dorothea Wierer
3 Gruodžio 21, 2018   Nove Mestas 7,5 km Sprintas   Marte Olsbu Røiseland   Laura Dahlmeier   Paulína Fialková
3 Gruodžio 22, 2018   Nove Mestas 10 km Persekiojimas   Marte Olsbu Røiseland   Dorothea Wierer   Hanna Öberg
3 Gruodžio 23, 2018   Nove Mestas 12,5 km Masinis startas   Anastasiya Kuzmina   Paulína Fialková   Anaïs Chevalier
4 Sausio 10, 2019   Oberhofas 7,5 km Sprintas   Lisa Vittozzi   Anaïs Chevalier   Hanna Öberg
4 Sausio 12, 2019   Oberhofas 10 km Persekiojimas   Lisa Vittozzi   Anastasiya Kuzmina   Anaïs Chevalier
5 Sausio 17, 2019   Rūpoldingas 7,5 km Sprintas   Anastasiya Kuzmina   Lisa Vittozzi   Hanna Öberg
5 Sausio 20, 2019   Rūpoldingas 12,5 km Masinis startas   Franziska Preuß   Ingrid Landmark Tandrevold   Paulína Fialková
6 Sausio 24, 2019   Antholcas-Anterselva 7,5 km Sprintas   Markéta Davidová   Kaisa Mäkäräinen   Marte Olsbu Røiseland
6 Sausio 26, 2019   Antholcas-Anterselva 10 km Persekiojimas   Dorothea Wierer   Laura Dahlmeier   Lisa Vittozzi
6 Sausio 27, 2019   Antholcas-Anterselva 12,5 km Masinis startas   Laura Dahlmeier   Markéta Davidová   Vanessa Hinz
7 Vasario 7, 2019   Kenmoras 12.,5 km Asmeninės   Tiril Eckhoff   Markéta Davidová   Lisa Vittozzi
8 Vasario 14, 2019   Solt Leik Sitis 7,5 km Sprintas   Marte Olsbu Røiseland   Kaisa Mäkäräinen   Franziska Hildebrand
8 Vasario 16, 2019   Solt Leik Sitis 10 km Persekiojimas   Denise Herrmann   Franziska Hildebrand   Kaisa Mäkäräinen   Lisa Vittozzi
Kovo 8, 2019   Estešundas 7,5 km Sprintas   Anastasiya Kuzmina   Ingrid Landmark Tandrevold   Laura Dahlmeier   Dorothea Wierer
Kovo 10, 2019   Estešundas 10 km Persekiojimas   Denise Herrmann   Tiril Eckhoff   Laura Dahlmeier   Lisa Vittozzi
Kovo 12, 2019   Estešundas 15 km Asmeninės   Hanna Öberg   Lisa Vittozzi   Justine Braisaz
Kovo 17, 2019   Estešundas 12,5 km Masinis startas   Dorothea Wierer   Ekaterina Yurlova-Percht   Denise Herrmann   Dorothea Wierer
9 Kovo 21, 2019   Holmenkolenas (Oslas) 7,5 km Sprintas   Anastasiya Kuzmina   Franziska Preuß   Paulína Fialková
9 Kovo 23, 2019   Holmenkolenas (Oslas) 10 km Persekiojimas   Anastasiya Kuzmina   Denise Herrmann   Hanna Öberg
9 Kovo 24, 2019   Holmenkolenas (Oslas) 12,5 km Masinis startas   Hanna Öberg   Tiril Eckhoff   Clare Egan

Vyrų komandosKeisti

Etapas Data Vieta Rungtis Auksas Sidabras Bronza
2 Gruodžio 16, 2018   Hochfilcenas 4x7,5 km Estafetė   Švedija
  Norvegija
  Vokietija
4 Sausio 13, 2019   Oberhofas 4x7,5 km Estafetė   Rusija
  Prancūzija
  Austrija
5 Sausio 18, 2019   Rūpoldingas 4x7,5 km Estafetė   Norvegija
  Vokietija
  Prancūzija
7 Vasario 8, 2019   Kenmoras 4x7,5 km Estafetė   Norvegija
  Prancūzija
  Rusija
Kovo 16, 2019   Estešundas 4x7,5 km Estafetė   Norvegija
  Vokietija
  Rusija

Moterų komandosKeisti

Etapas Data Vieta Rungtis Auksas Sidabras Bronza
2 Gruodžio 16, 2018   Hochfilcenas 4x6 km Estafetė   Italija
  Švedija
  Prancūzija
4 Sausio 13, 2019   Oberhofas 4x6 km Estafetė   Rusija
  Vokietija
  Čekija
5 Sausio 19, 2019   Rūpoldingas 4x6 km Estafetė   Prancūzija
  Norvegija
  Vokietija
7 Vasario 8, 2019   Kenmoras 4x6 km Estafetė   Vokietija
  Norvegija
  Prancūzija
Kovo 16, 2019   Estešundas 4x6 km Estafetė   Norvegija
  Švedija
  Ukraina

Mišrios komandosKeisti

Etapas Data Vieta Rungtis Auksas Sidabras Bronza
1 Gruodžio 2, 2018   Pokljuka 1x6 km + 1x7,5 km
Asmeninė mišri estafetė
  Norvegija
  Austrija
  Ukraina
1 Gruodžio 2, 2018   Pokljuka 2x6 km + 2x7,5 km
Mišri estafetė
  Prancūzija
  Šveicarija
  Italija
8 Vasario 17, 2019   Solt Leik Sitis 1x6 km + 1x7,5 km
Asmeninė mišri estafetė
  Italija
  Austrija
  Prancūzija
8 Vasario 17, 2019   Solt Leik Sitis 2x7,5 km + 2x6 km
Mišri estafetė
  Prancūzija
  Vokietija
  Norvegija
Kovo 7, 2019   Estešundas 2x6 km + 2x7,5 km
Mišri estafetė
  Norvegija
  Vokietija
  Italija
Kovo 14, 2019   Estešundas 1x6 km + 1x7,5 km
Asmeninė mišri estafetė
  Norvegija
  Italija
  Švedija

Rezultatai (vyrai)Keisti

Bendra įskaitaKeisti

Vieta Taškai
     Johannes Thingnes Bø 1262
2.   Alexandr Loginov 854
3.   Quentin Fillon Maillet 843
4.   Simon Desthieux 831
5.   Arnd Peiffer 802
  • Galutiniai rezultatai po 25 lenktynių.

Asmeninės 20 kmKeisti

Vieta Taškai
     Johannes Thingnes Bø 128
2.   Vetle Sjåstad Christiansen 118
3.   Lars Helge Birkeland 97
4.   Arnd Peiffer 88
5.   Alexandr Loginov 87
  • Galutiniai rezultatai po 3 lenktynių.

SprintasKeisti

Vieta Taškai
     Johannes Thingnes Bø 514
2.   Alexandr Loginov 350
3.   Simon Desthieux 338
4.   Benedikt Doll 305
5.   Antonin Guigonnat 271
  • Galutiniai rezultatai po 9 lenktynių.

PersekiojimasKeisti

Vieta Taškai
     Johannes Thingnes Bø 386
2.   Quentin Fillon Maillet 315
3.   Alexandr Loginov 305
4.   Simon Desthieux 271
5.   Tarjei Bø 266
  • Galutiniai rezultatai po 8 lenktynių.

Masinis startasKeisti

Vieta Taškai
     Johannes Thingnes Bø 262
2.   Arnd Peiffer 219
3.   Quentin Fillon Maillet 218
4.   Julian Eberhard 196
5.   Benedikt Doll 167
  • Galutiniai rezultatai po 5 lenktynių.

EstafetėKeisti

Vieta Taškai
     Norvegija 270
2.   Rusija 236
3.   Vokietija 233
4.   Prancūzija 226
5.   Austrija 208
  • Galutiniai rezultatai po 5 lenktynių.

Tautų taurėKeisti

Vieta Taškai
     Norvegija 8147
2.   Prancūzija 7598
3.   Vokietija 7447
4.   Rusija 6975
5.   Austrija 6789
  • Galutiniai rezultatai po 23 lenktynių.

Rezultatų apžvalgaKeisti

Vieta Biatlonininkas Pokljuka Hochfilcenas Novo Mestas Oberhofas Rūpoldingas Antholcas Kenmoras Solt Leik Sitis Estešundas Oslas Taškai
As Sp Pe Sp Pe Sp Pe Ms Sp Pe Sp Ms Sp Pe Ms As Sp Sp Pe Sp Pe As Ms Sp Pe Ms
01   Johannes Thingnes Bø 007 001 001 001 009 001 001 001 002 001 001 001 001 001 002 001 005 004 001 002 009 013 001 001 001 1262
02   Alexandr Loginov 029 003 003 008 007 002 002 015 001 005 005 017 026 007 020 003 028 007 002 014 014 004 009 013 018 0854
03   Quentin Fillon Maillet 032 011 002 039 020 012 007 002 028 022 018 003 007 003 001 025 006 001 003 003 012 005 003 012 023 0843
04   Simon Desthieux 022 007 015 007 011 005 004 007 009 006 015 006 006 004 018 011 002 003 005 032 006 011 007 008 007 0831
05   Arnd Peiffer 052 030 025 005 002 017 016 004 005 002 022 007 009 006 003 013 009 013 001 006 008 003 002 0802
06   Tarjei Bø 035 004 006 028 012 008 003 016 008 013 002 010 016 015 024 013 004 003 009 005 002 010 0724
07   Benedikt Doll 058 005 018 003 017 011 019 006 004 007 003 021 058 046 014 051 013 009 011 012 010 008 006 007 003 0705
08   Simon Eder 003 009 004 014 014 013 008 014 011 009 008 009 005 008 010 006 037 013 015 010 DNF 007 041 029 014 0701
09   Julian Eberhard 037 015 005 006 004 006 025 020 006 008 019 002 012 014 011 026 046 027 016 019 041 003 004 016 004 0695
10   Lukas Hofer 027 019 008 012 005 039 017 018 010 003 006 022 008 009 015 021 007 012 052 042 005 017 002 006 006 0694
11   Antonin Guigonnat 008 002 010 004 016 007 015 024 029 011 037 026 003 002 005 031 009 017 020 007 002 020 014 029 0686
12   Martin Fourcade 001 024 DNF 002 001 043 005 009 007 004 004 004 004 005 004 006 005 039 024 0648
13   Vetle Sjåstad Christiansen 011 078 010 003 032 020 021 043 032 012 005 053 029 012 002 001 002 031 023 008 012 012 005 005 0646
14   Benjamin Weger 046 012 009 011 006 004 022 012 029 012 011 008 035 013 006 037 008 006 010 008 044 018 061 028 0567
15   Evgeniy Garanichev 036 022 024 050 039 030 013 003 021 010 029 016 021 020 007 014 015 DNS 019 009 007 016 028 017 026 0510
16   Erlend Bjøntegaard 038 021 012 063 010 009 005 032 025 048 023 002 017 022 016 027 023 007 015 064 022 015 018 020 0499
17   Dominik Windisch 045 035 020 034 018 077 019 046 068 010 011 013 005 011 024 027 017 029 001 013 027 016 0432
18   Dmytro Pidruchnyi 058 040 032 026 019 006 017 025 021 020 029 019 032 026 DNS 033 014 004 001 010 029 030 019 0425
19   Henrik L'Abée-Lund 060 008 007 038 037 009 023 013 018 014 027 027 037 022 017 052 021 020 014 010 008 0407
20   Andrejs Rastorgujevs 016 032 036 DNS 023 026 013 020 017 023 016 023 029 019 014 006 013 025 049 021 011 0395
21   Michal Krčmář 015 010 017 020 024 020 032 010 035 050 025 018 013 012 023 049 026 035 044 025 023 028 026 044 022 0392
22   Sebastian Samuelsson 009 014 019 013 035 052 010 029 003 039 010 028 DNS 028 029 016 004 026 022 028 021 0385
23   Erik Lesser 023 044 054 017 023 017 DNS 031 021 008 004 005 008 011 011 027 016 024 030 0377
24   Émilien Jacquelin 028 036 016 024 027 045 056 024 015 009 019 025 016 009 028 035 030 024 029 019 026 025 0352
25   Sean Doherty 059 026 039 049 031 051 027 022 018 023 013 055 047 027 014 010 022 020 017 021 032 011 027 0332
26   Jakov Fak 004 039 022 009 013 016 024 011 061 017 026 042 014 023 019 015 0328
27   Felix Leitner 017 029 021 035 030 064 012 019 083 028 048 039 022 021 036 022 030 019 010 004 024 0323
28   Johannes Kühn 002 048 047 023 025 022 030 025 039 031 007 030 049 028 021 036 018 033 023 024 030 032 0304
29   Matvey Eliseev 020 027 029 019 029 018 011 030 020 029 017 024 039 053 029 051 035 018 009 017 0298
30   Ondřej Moravec 030 020 023 057 028 023 018 008 013 017 031 015 032 DNS 025 092 037 037 020 0276
31   Lars Helge Birkeland 010 025 035 045 028 021 014 015 010 008 004 018 039 042 0272
32   Christian Gow 016 017 014 DNS 020 021 028 033 027 056 011 061 027 010 044 008 084 DNF 087 0248
33   Philipp Nawrath 030 029 041 017 012 022 012 021 015 011 037 009 0236
34   Dominik Landertinger 033 057 DNS 016 019 061 014 023 016 025 063 019 021 034 048 044 DNS 0186
35   Artem Pryma 021 013 011 026 046 034 034 027 048 LAP 045 011 026 019 040 049 0183
36   Dmitry Malyshko 012 070 059 048 014 029 022 015 020 050 052 027 033 030 045 034 0173
37   Simon Fourcade 046 016 024 033 024 007 023 015 019 065 0169
38   Martin Ponsiluoma 018 034 034 054 043 003 014 019 034 043 DNS 047 024 036 0163
39   Krasimir Anev 049 028 044 022 022 037 026 041 036 014 012 046 DNF 028 039 027 042 DNS 0160
40   Jesper Nelin 013 041 031 DNS 031 012 026 051 037 039 034 030 041 033 028 017 041 0156
41   Tomáš Krupčík 057 050 050 062 077 023 018 012 067 030 018 022 020 033 039 0154
42   Roman Rees 024 037 032 022 DNS 029 003 018 020 075 0153
43   Vladimir Iliev 079 033 042 047 038 027 036 077 082 027 025 041 049 031 038 037 002 029 069 0135
44   Simon Schempp 005 040 026 025 008 029 044 023 070 0134
45   Jeremy Finello 054 087 029 015 099 068 033 066 020 034 036 032 031 024 023 059 054 0131
46   Thomas Bormolini 073 023 027 092 087 080 036 044 019 022 030 028 043 027 043 038 031 0129
47   Fabien Claude 076 084 054 016 016 021 025 012 0115
48   Scott Gow 014 093 051 051 038 047 DNS 042 020 055 040 017 025 050 043 026 062 0107
49   Klemen Bauer 071 062 021 021 074 038 033 065 045 042 017 036 046 035 022 0105
50   Johannes Dale 015 028 070 010 011 063 0100
51   Florent Claude 065 055 036 015 010 036 040 040 048 038 051 037 035 041 034 071 032 085 0098
52   Sindre Pettersen 044 006 013 087 0066
53   Alexander Povarnitsyn 065 030 035 018 024 032 045 070 0066
54   Serhiy Semenov 006 037 038 090 035 031 037 043 074 062 069 086 0065
55   Roman Yeremin 034 049 043 048 036 026 043 067 028 018 044 039 048 047 DNS 054 043 046 0065
56   Lucas Fratzscher 093 031 015 013 0064
57   Leif Nordgren 040 031 033 031 042 040 054 063 050 073 043 034 044 016 030 053 043 0064
58   Martin Jäger 042 047 096 014 036 030 092 032 026 045 046 073 081 0058
59   Vladimir Chepelin 043 068 073 016 038 063 056 040 040 041 015 058 047 0056
60   Kalev Ermits 094 064 025 033 053 051 101 072 038 061 067 038 025 033 0054
61   Raman Yaliotnau 063 065 045 052 049 041 034 030 040 059 031 088 069 033 027 038 0054
62   Tero Seppälä 038 094 042 050 046 048 036 045 064 041 049 035 028 031 048 035 0043
63   Olli Hiidensalo 082 090 056 053 068 059 DNS 058 DNS 025 047 062 033 023 0042
64   Tobias Eberhard 018 046 078 069 075 055 024 043 046 045 044 071 0040
65   Serafin Wiestner 096 041 030 018 DNS 083 080 061 036 050 046 049 078 0039
66   Philipp Horn 077 046 028 033 033 066 043 036 053 0034
67   Peppe Femling 070 071 080 088 088 092 DNS 009 050 040 086 067 080 0033
68   Martin Otčenáš 088 038 048 027 032 075 054 034 057 068 053 054 051 056 091 0033
69   Grzegorz Guzik 042 086 072 082 027 044 066 064 024 068 057 050 070 052 DNS 0031
70   Roland Lessing 069 046 038 052 030 080 025 102 0030
71   Michal Šlesingr 041 047 DNS 046 DNS DNS 064 019 DNS 035 097 0028
72   Eduard Latypov 099 043 041 082 098 015 048 045 074 0026
73   Mario Dolder 026 061 060 056 104 054 049 099 036 038 074 042 038 087 0026
74   Dimitar Gerdzhikov 103 037 DNS 059 045 044 LAP 054 DNS 055 051 DNS 056 048 021 073 0024
75   Anton Sinapov 019 054 053 081 096 058 DNS 073 042 045 063 040 046 072 DNF 057 DNS 0023
76   Aidan Millar 102 097 081 020 039 061 093 105 0023
77   Thierry Chenal 087 032 037 098 041 055 065 078 050 031 043 072 0023
78   Sergey Bocharnikov 079 093 047 035 026 083 073 049 046 040 0022
79   Matej Kazár 060 052 070 044 051 031 040 079 065 033 049 045 040 077 0020
80   Miha Dovžan 075 045 049 077 050 038 073 075 089 045 025 041 062 071 072 0019
81   Timofey Lapshin 064 053 DNF 030 040 DNF 048 079 034 099 0019
82   Maxim Tsvetkov 056 024 049 0017
83   Mikito Tachizaki 024 092 095 053 050 104 070 060 055 0017
84   Rene Zahkna 089 073 074 091 064 060 057 039 060 038 029 068 076 0017
85   Artem Tyshchenko 031 073 053 090 034 054 DNS 081 083 0017
86   Karol Dombrovski 025 074 067 071 091 067 063 051 112 0016
87   Anton Smolski 055 050 055 091 081 026 041 052 054 050 077 058 054 050 0015
88   Vytautas Strolia 078 080 065 057 059 048 DNS 076 070 079 047 051 026 DSQ 061 066 0015
89   Giuseppe Montello 068 106 055 055 027 042 078 041 095 075 092 0014
90   Jules Burnotte 033 035 102 067 048 054 057 064 076 DNS 0014
91   Tuomas Grönman 060 052 045 041 034 054 DNF 079 098 DNS 037 040 078 060 051 0012
92   Tomáš Hasilla 047 059 056 064 090 071 047 033 080 039 056 079 0010
93   Taras Lesyuk 032 078 0009
94   Torstein Stenersen 062 058 039 092 069 060 034 DNS 075 0009
95   Tsukasa Kobonoki 075 089 072 034 092 089 048 054 052 108 0007
96   Nikita Porshnev 036 094 0005
97   Cornel Puchianu 080 096 085 055 057 060 052 090 086 065 052 037 088 053 096 0004
98   Ruslan Tkalenko 061 069 042 038 065 0003
99   Aristide Bègue 040 041 079 056 045 0001
100   Jake Brown 078 047 040 LAP 085 058 053 068 047 048 0001
Paaiškinimai
As Asmeninės 20 km
Sp Sprintas
Pe Persekiojimo lenktynės
Ms Masinio starto lenktynės
1 2 3 Prizinės vietos
LAP Lapped / Aplenktas ratu ir baigė varžybas
DNF Did not finish / Varžybas pradėjo, bet nebaigė
DNS Did not start / Registruotas varžyboms, bet nedalyvavo
DNQ Disqualified  / Diskvalifikuotas

Rezultatai (moterys)Keisti

Bendra įskaitaKeisti

Vieta Taškai
     Dorothea Wierer 904
2.   Lisa Vittozzi 882
3.   Anastasiya Kuzmina 870
4.   Marte Olsbu Røiseland 855
5.   Hanna Öberg 741
  • Galutiniai rezultatai po 25 lenktynių.

Asmeninės 15 kmKeisti

Vieta Taškai
     Lisa Vittozzi 140
2.   Paulína Fialková 111
3.   Markéta Davidová 102
4.   Hanna Öberg 94
5.   Lisa Theresa Hauser 94
  • Galutiniai rezultatai po 3 lenktynių.

SprintasKeisti

Vieta Taškai
     Anastasiya Kuzmina 371
2.   Dorothea Wierer 330
3.   Marte Olsbu Røiseland 326
4.   Lisa Vittozzi 309
5.   Kaisa Mäkäräinen 280
  • Galutiniai rezultatai po 9 lenktynių.

PersekiojimasKeisti

Vieta Taškai
     Dorothea Wierer 328
2.   Marte Olsbu Røiseland 312
3.   Anastasiya Kuzmina 309
4.   Lisa Vittozzi 301
5.   Kaisa Mäkäräinen 286
  • Galutiniai rezultatai po 8 lenktynių.

Masinis startasKeisti

Vieta Taškai
     Hanna Öberg 220
2.   Dorothea Wierer 194
3.   Paulína Fialková 194
4.   Marte Olsbu Røiseland 161
5.   Ekaterina Yurlova-Percht 155
  • Galutiniai rezultatai po 5 lenktynių.

EstafetėKeisti

Vieta Taškai
     Norvegija 249
2.   Vokietija 241
3.   Prancūzija 230
4.   Švedija 216
5.   Italija 190
  • Galutiniai rezultatai po 5 lenktynių.

Tautų taurėKeisti

Vieta Taškai
     Norvegija 7432
2.   Vokietija 7372
3.   Prancūzija 7222
4.   Italija 6808
5.   Švedija 6641
  • Galutiniai rezultatai po 23 lenktynių.

Rezultatų apžvalgaKeisti

Vieta Biatlonininkė Pokljuka Hochfilcenas Novo Mestas Oberhofas Rūpoldingas Antholcas Kenmoras Solt Leik Sitis Estešundas Oslas Taškai
As Sp Pe Sp Pe Sp Pe Ms Sp Pe Sp Ms Sp Pe Ms As Sp Sp Pe Sp Pe As Ms Sp Pe Ms
01   Dorothea Wierer 007 002 002 001 003 009 002 004 024 005 006 019 008 001 005 021 008 019 010 020 008 001 011 012 012 0905
02   Lisa Vittozzi 006 005 004 004 006 018 004 027 001 001 002 011 005 003 011 003 012 006 021 010 002 008 068 011 0882
03   Anastasiya Kuzmina 025 018 036 010 005 011 009 001 007 002 001 014 010 005 020 008 005 005 001 006 058 028 001 001 010 0870
04   Marte Olsbu Røiseland 021 023 005 047 030 001 001 013 004 012 004 008 003 004 010 012 001 004 025 004 023 007 006 004 009 0855
05   Hanna Öberg 008 DNS 035 015 006 003 010 003 008 003 004 034 024 004 004 005 001 004 017 003 001 0741
06   Paulína Fialková 004 006 003 007 002 003 017 002 021 032 014 003 030 028 016 013 048 DNS 005 012 003 035 006 0687
07   Kaisa Mäkäräinen 030 001 001 002 001 058 036 022 044 022 021 027 002 007 006 047 002 003 012 017 045 023 032 008 023 0673
08   Denise Herrmann 029 062 060 026 045 026 036 009 017 012 014 023 013 014 007 001 006 001 003 005 002 004 0611
09   Franziska Preuß 010 009 009 028 023 016 011 007 045 006 010 001 DNS 017 049 027 016 027 038 019 002 007 008 0572
10   Monika Hojnisz 002 011 021 005 004 040 016 012 020 030 011 026 006 DNS 014 030 004 007 034 DNS 039 013 013 017 026 0568
11   Ingrid Landmark Tandrevold 028 027 030 020 017 034 037 006 014 015 026 002 024 017 026 005 034 018 002 008 018 011 016 037 019 0559
12   Laura Dahlmeier 002 005 009 030 004 002 001 009 003 003 004 006 027 020 016 0554
13   Tiril Eckhoff 016 016 023 018 033 034 033 015 012 012 001 040 041 009 002 037 005 007 006 002 0517
14   Jekaterina Jurlowa-Percht 046 048 017 003 020 031 025 009 028 014 024 017 016 036 019 008 019 017 002 014 015 018 0494
15   Iryna Kryuko 014 017 007 006 012 020 023 015 005 010 036 006 017 008 007 026 033 062 024 071 013 0492
16   Franziska Hildebrand 022 038 023 013 009 021 046 016 040 024 018 023 027 018 027 004 003 002 040 022 031 021 025 019 025 0491
17   Lisa Hauser 009 050 020 022 019 030 029 030 011 025 022 013 009 006 023 015 026 013 070 007 026 011 005 0488
18   Clare Egan 060 015 006 065 026 020 014 013 033 035 024 022 011 015 042 020 026 011 012 053 026 012 009 003 0472
19   Mona Brorsson 050 019 016 012 022 036 012 005 037 055 013 010 021 025 009 005 007 006 014 070 021 0461
20   Anaïs Chevalier 017 055 025 008 013 004 008 003 002 003 007 029 019 DNF 023 032 035 032 DNS 049 0433
21   Markéta Davidová 003 032 049 062 067 019 042 050 001 014 002 002 031 012 007 013 043 016 042 055 014 0429
22   Anaïs Bescond 075 030 033 031 029 024 013 021 008 004 005 009 013 019 017 007 039 023 058 025 017 0425
23   Julia Simon 033 004 014 023 010 028 033 017 031 DNS 015 016 011 010 DNF 018 013 022 061 024 075 007 0417
24   Célia Aymonier 058 040 050 017 024 033 027 009 016 028 046 030 024 011 010 023 018 020 020 004 010 022 0398
25   Lena Häcki 043 033 013 033 025 005 010 025 038 017 055 005 020 009 025 029 027 028 053 014 011 030 088 027 0381
26   Justine Braisaz 082 003 012 041 042 053 021 008 051 051 007 021 031 DNS 021 027 016 016 060 DNS 003 015 063 DNF 0355
27   Vanessa Hinz 032 024 029 011 021 022 006 011 038 015 038 026 003 006 033 036 065 019 061 0343
28   Linn Persson 019 051 054 030 011 037 015 075 016 007 028 DNS 042 021 015 009 008 005 020 0340
29   Irina Starych 012 012 008 009 008 010 039 028 029 049 018 012 013 022 044 045 0307
30   Veronika Vítková 038 047 040 025 014 019 DNF 063 051 041 042 071 018 009 038 016 013 017 023 013 029 0254
31   Swetlana Mironowa 017 048 012 020 007 043 018 031 025 033 015 016 015 0244
32   Karolin Horchler 037 037 028 014 036 027 048 034 011 019 022 036 021 008 056 041 040 020 026 0240
33   Susan Dunklee 011 045 039 034 028 039 053 010 007 020 025 066 044 025 057 024 030 030 018 0232
34   Jewgenija Pawlowa 031 008 010 032 018 DNS 022 013 043 028 024 009 018 DNS 0232
35   Anastassija Merkuschyna 016 046 037 069 014 022 023 035 019 067 035 035 028 015 010 025 057 050 0213
36   Elisa Gasparin 051 014 018 024 038 057 055 069 075 066 011 015 020 019 029 021 029 037 054 0209
37   Julija Dschyma 001 020 024 041 049 020 068 073 041 010 032 054 DNS 012 0188
38   Eva Puskarčíková 026 022 035 029 DNS 048 050 012 021 054 049 044 076 022 021 059 041 042 051 027 0154
39   Fuyuko Tachizaki 040 044 042 036 032 042 040 052 056 039 025 016 024 019 021 030 039 026 034 059 039 0152
40   Anna Frolina 067 016 019 014 047 075 018 036 024 032 020 054 078 051 072 0149
41   Federica Sanfilippo 048 036 022 019 007 032 030 026 015 040 057 053 047 057 068 034 039 090 0148
42   Elisabeth Högberg 048 023 051 009 015 010 014 024 0148
43   Olena Pidhruschna 015 007 027 027 DNF 013 DNF 018 097 DNF 035 0147
44   Nicole Gontier 089 035 026 074 080 016 020 041 018 015 029 053 038 017 052 048 069 066 0147
45   Wita Semerenko 041 053 DNS 007 031 029 006 026 029 078 076 028 030 0139
46   Baiba Bendika 005 028 041 051 045 025 056 043 047 040 063 038 065 017 023 052 027 034 048 0130
47   Walentyna Semerenko 025 DNF 057 DNS 015 007 024 065 059 060 DNS 029 038 036 055 036 0117
48   Joanne Reid 057 043 044 031 052 051 037 029 029 063 051 039 015 032 032 010 047 049 0115
49   Tuuli Tomingas 088 082 063 042 044 031 039 045 037 014 014 050 028 025 029 056 0111
50   Synnøve Solemdal 039 061 056 024 049 069 031 024 029 062 029 021 022 0109
51   Rosanna Crawford 064 077 049 044 054 052 056 052 027 023 034 028 028 023 033 018 LAP 063 0107
52   Emma Lunder 017 035 046 039 088 061 062 055 050 051 LAP 026 009 024 028 0102
53   Dsinara Alimbekawa 065 071 040 037 063 025 027 069 068 013 035 085 019 033 0099
54   Kinga Zbylut 057 042 052 061 008 019 019 059 035 030 083 DNS 057 DNS 066 067 082 0095
55   Julia Schwaiger 024 029 045 052 034 035 028 084 045 048 032 010 DNF 055 047 057 046 052 0095
56   Uljana Kaischewa 034 070 079 016 019 011 060 050 046 0084
57   Walerija Wasnezowa 013 021 031 018 048 073 060 057 055 047 DNS 0081
58   Emma Nilsson 018 026 038 042 035 060 054 069 056 LAP 022 038 031 0079
59   Johanna Talihärm 063 026 031 072 064 043 028 046 020 034 028 045 051 0079
60   Kamila Żuk 090 063 048 041 065 047 046 042 051 DNS 081 006 008 046 036 048 085 0077
61   Margarita Wassiljewa 042 013 015 067 078 053 018 087 073 DSQ DSQ DSQ 0077
62   Larissa Kuklina 048 043 027 DNS DNS 016 022 029 0070
63   Anna Weidel 066 010 011 046 033 080 0069
64   Sari Maeda 092 072 026 039 088 066 086 074 045 030 051 014 030 084 101 0066
65   Jelena Krutschinkina 023 037 040 036 044 046 018 028 0064
66   Selina Gasparin 030 043 009 022 039 053 0063
67   Caroline Colombo 077 046 042 022 034 029 031 031 038 0061
68   Anna Magnusson 052 095 082 044 014 044 062 043 011 065 069 0057
69   Ivona Fialková 027 067 058 051 049 041 023 045 062 050 033 033 037 070 086 0052
70   Julija Schurawok 020 085 086 082 044 014 0048
71   Thekla Brun-Lie 073 089 DNS 058 041 036 025 037 052 023 0043
72   Alexia Runggaldier 035 043 044 043 027 070 079 066 064 035 024 061 0043
73   Katharina Innerhofer 049 039 034 038 040 061 070 063 052 DNS 049 040 033 021 0042
74   Irina Krutschinkina 044 058 LAP 070 050 044 030 029 076 087 022 050 050 067 0042
75   Sarah Beaudry 012 038 089 096 040 046 033 054 043 047 042 064 097 0041
76   Regina Oja 072 054 053 071 059 045 056 047 038 022 036 034 081 059 034 043 0041
77   Jana Bondar 026 017 047 048 LAP 0039
78   Zhang Yan 063 060 DNS 045 050 051 043 032 053 065 057 DNS 052 037 031 027 0037
79   Emilie Kalkenberg 084 052 048 037 DNS 043 032 061 052 020 060 098 0034
80   Megan Bankes 071 099 073 087 068 026 039 025 075 058 LAP 075 054 044 0033
81   Lucie Charvátová 081 086 084 029 034 081 085 045 037 032 071 102 0032
82   Nadine Horchler 023 041 032 041 043 049 047 0027
83   Tang Jialin 080 049 046 096 046 057 027 037 064 033 LAP 046 041 052 040 0027
84   Wiktorija Sliwko 024 034 0024
85   Aita Gasparin 061 081 021 043 069 067 071 075 058 046 045 075 0020
86   Natalija Kočergina 083 080 091 087 072 092 059 DNS 068 076 027 051 080 080 0014
87   Karoline Knotten 075 050 028 058 077 0013
88   Anastassija Morosowa 038 042 032 DNS 060 LAP 0012
89   Jelisaweta Beltschenko 056 056 047 054 049 068 064 078 044 031 060 061 DNS 071 096 0010
90   Jessica Jislová 074 031 055 DNS 100 089 055 081 0010
91   Hanna Sola 070 090 066 074 053 038 034 071 067 050 DNS 095 0010
92   Janina Hettich 044 032 0009
93   Christina Rieder 057 050 074 054 041 048 042 038 035 053 042 0009
94   Emilija Jordanowa 055 034 051 080 089 082 077 072 069 066 072 068 103 0007
95   Darja Jurkewitsch 054 098 076 076 061 036 044 0005
96   Venla Lehtonen 036 087 072 077 078 090 045 049 074 076 0005
97   Dessislawa Stojanowa 068 059 056 056 DNS 076 098 053 058 DNS 073 056 DNS 079 072 036 DNS 0005
98   Urška Poje 091 069 038 046 083 073 079 070 069 083 041 041 0003
99   Leissan Biktaschewa 039 043 048 0002
100   Susanna Meinen 074 050 052 072 039 054 060 079 049 045 052 0002
101   Chloé Chevalier 040 045 0001
102   Ingela Andersson 074 050 067 056 040 0001
103   Nadija Bjelkina 040 053 DNS 077 0001
Paaiškinimai
As Asmeninės 20 km
Sp Sprintas
Pe Persekiojimo lenktynės
Ms Masinio starto lenktynės
1 2 3 Prizinės vietos
LAP Lapped / Aplenkta ratu ir baigė varžybas
DNF Did not finish / Varžybas pradėjo, bet nebaigė
DNS Did not start / Registruota varžyboms, bet nedalyvavo
DNQ Disqualified  / Diskvalifikuota

Rezultatai (mišrios komandos)Keisti

Mišri estafetėKeisti

Vieta Taškai
     Norvegija 306
2.   Prancūzija 281
3.   Italija 266
4.   Vokietija 264
5.   Austrija 225
  • Galutiniai rezultatai po 6 lenktynių.

Medalių lentelėKeisti

 Vieta  Šalis Auksas Sidabras Bronza Suma
1   Norvegija 28 15 5 48
2   Italija 8 7 6 21
3   Prancūzija 7 10 15 32
4   Vokietija 6 14 13 33
5   Slovakija 5 3 4 12
6   Rusija 3 4 7 14
7   Suomija 3 3 1 7
8   Švedija 3 2 7 12
9   Ukraina 2 0 2 4
10   Čekija 1 2 2 5
11   Austrija 0 3 3 6
12   Bulgarija 0 1 0 1
  Lenkija 0 1 0 1
  Šveicarija 0 1 0 1
15   JAV 0 0 1 1
Viso 66 66 66 198

PasiekimaiKeisti

Pirma Pasaulio taurės pergalė karjeroje

Vyrai
  •   Alexandr Loginov (Rusija), 26 metai, savo 5 sezone — sprinte 4 etape Oberhofe; pirmą medalį iškovojo 2012–13 m. persekiojimo lenktynėse Osle, Holmenkolene
  •   Quentin Fillon Maillet (Prancūzija), 26 metai, savo 6 sezone — masinio starto lenktynėse 6 etape Antholce; pirmą medalį iškovojo 2014–15 m. masinio starto lenktynėse Rūpoldinge
  •   Vetle Sjåstad Christiansen (Norvegija), 26 metai, savo 7 sezone — sprinte 8 etape Solt Leik Sityje; pirmą medalį iškovojo 2018–19 m. persekiojimo lenktynėse Hochfilcene
  •   Dmytro Pidruchnyi (Ukraina), 27 metai, savo 7 sezone —persekiojimo lenktynėse Pasaulio čempionate Estešunde; tai buvo ir jo pirmas medalis

Moterys
  •   Julija Džima (Ukraina), 28 metai, savo 7 sezone — asmeninėse 15 km lenktynėse 1 etape Pokljukoje; pirmą medalį iškovojo 2013–14 m. persekiojimo lenktynėse Hochfilcene
  •   Marte Olsbu Røiseland (Norvegija), 28 metai, savo 7 sezone — sprinte 3 etape Nove Meste; pirmą medalį iškovojo 2015–16 m. sprinte Chanty Mansijske
  •   Lisa Vittozzi (Italija), 23 metai, savo 5 sezone — sprinte 4 etape Oberhofe; pirmą medalį iškovojo 2016–17 m. persekiojimo lenktynėse Kontiolahtyje
  •   Franziska Preuß (Vokietija), 24 metai, savo 6 sezone — masinio starto lenktynėse 5 etape Rūpoldinge; pirmą medalį iškovojo 2014–15 m. masinio starto lenktynėse Rūpoldinge
  •   Markéta Davidová (Čekija), 22 metai, savo 3 sezone — sprinte 6 etape Antholce; pirmą medalį iškovojo 2018–19 m. asmeninėse 15 km lenktynėse Pokljukoje
  •   Hanna Öberg (Švedija), 23 metai, savo 3 sezone — asmeninėse 15 km lenktynėse Pasaulio čempionate Estešunde; pirmą medalį iškovojo 2018–19 m. persekiojimo lenktynėse Novo Meste

Pirmas Pasaulio taurės medalis karjeroje

Vyrai

Moterys
  •   Markéta Davidová (Čekija), 21 metai, savo 3 sezone — trečia asmeninėse 15 km lenktynėse 1 etape Pokljukoje
  •   Hanna Öberg (Švedija), 23 metai, savo 3 sezone — trečia persekiojimo lenktynėse 3 etape Nove Meste
  •   Ingrid Landmark Tandrevold (Norvegija), 22 m., savo 4 sezone — antra masinio starto lenktynėse 5 etape Rūpoldinge
  •   Clare Egan (JAV), 31 metai, savo 5 sezone — trečia masinio starto lenktynėse 9 etape Osle, Holmenkolene

Pergalių skaičius šiose Pasaulio taurės varžybose (skliausteliuose – bendras Pasaulio taurės pergalių skaičius karjeroje)

Vyrai


Moterys

Baigė karjerąKeisti

Žymesni biatlonininkai, baigę karjerą 2018–19 m. sezono metu ar po jo:

Vyrai


Moterys