Atverti pagrindinį meniu

2009 m. Europos moterų krepšinio čempionatas

2009 m. Europos moterų krepšinio čempionatas
2009 m. Europos moterų krepšinio čempionatao emblema
Komandų 16
Šeimininkai Latvija Latvija
Čempionai Flag of France.svg Prancūzija (2 titulas)
Data Birželio 7 - Birželio 20
Arenos 3 (3 miestuose)

2009 m. Europos moterų krepšinio čempionatas 2009 m. birželio 7-20 d. vyko Latvijoje.

Turinys

ArenosKeisti

Čempionatas vyko trijuose miestuose: Valmieroje, Liepojoje ir Rygoje

Miestas Arena Vietų skaičius
Liepoja Liepojos Olimpinis centras 3,000
Ryga Arena Riga 11,200
Valmiera Vidzeme Olimpinis centras 1,200
 
2009 m. Europos krepšinio dalyviai

DalyviaiKeisti

  •   Latvija - šeimininkė.
  •   Rusija - pateko į Europos moterų krepšinio čempionato 2007 geriausiųjų penketuką.
  •   Ispanija - pateko į Europos moterų krepšinio čempionato 2007 geriausiųjų penketuką.
  •   Baltarusija - pateko į Europos moterų krepšinio čempionato 2007 geriausiųjų penketuką.
  •   Čekija - pateko į Europos moterų krepšinio čempionato 2007 geriausiųjų penketuką.
  •   Lietuva - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Izraelis - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Turkija - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Lenkija - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Prancūzija - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Slovakija - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Graikija - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Serbija - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Vengrija - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Ukraina - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.
  •   Italija - įveikė Europos moterų krepšinio čempionato kvalifikacijos turnyrą.

TurnyrasKeisti

GrupėsKeisti

A grupė B grupė C grupė D grupė

Grupė AKeisti

Komanda Taškai Laimėta Pralaimėta Pelnė tšk. Praleido tšk. Skirtumas
1.   Ispanija 6 3 0 222 172 +50
2.   Slovakija 5 2 1 196 184 +12
3.   Čekija 4 1 2 196 208 -12
4.   Ukraina 3 0 3 191 241 -50
June 7
13:30
Ataskaita   Ukraina 55 – 77   Slovakija Liepojos Olimpinis centras, Liepoja
Žiūrovai: 500
Teisėjai: Regis Bardera (FRA), Marius Ciulin (ROU), Jurgis Laurinavicius (LTU)
Kėlinių rezultatai: 16-26, 8-24, 19-14, 12-13
Taškai: Ogorodnikova 16
Atkovoti kamuoliai: Gorbunova 8
Rezultatyvūs perdavimai: Dubrovina, Alyoshkina 3
Taškai: Zirková 16
Atkovoti kamuoliai: Kupcikova, Jurcenkova 6
Rezultatyvūs perdavimai: Zirková 5
Birželio 7
18:00
Ataskaita   Čekija 59 – 66   Ispanija Liepojos Olimpinis centras, Liepoja
Žiūrovai: 1200
Teisėjai: Gianluca Mattioli (ITA), Jasmina Tatic (SRB), Fedor Dmitriev (BLR)
Kėlinių rezultatai: 23-14, 9-18, 15-19, 12-15
Taškai: Kulichová 13
Atkovoti kamuoliai: Veselá 11
Rezultatyvūs perdavimai: Veselá 5
Taškai: Montañana 16
Atkovoti kamuoliai: Nicholls 11
Rezultatyvūs perdavimai: Aguilar 3
Birželio 8
13:30
Ataskaita   Slovakija 65 – 58   Čekija Liepojos Olimpinis centras, Liepoja
Žiūrovai: 250
Teisėjai: Marko Juras (SRB), Elena Chernova (RUS), Nicolas Maestre (FRA)
Kėlinių rezultatai: 12-17, 23-18, 15-12, 15-11
Taškai: Zirková 18
Atkovoti kamuoliai: Gyurcsi 9
Rezultatyvūs perdavimai: Jalcová 3
Taškai: Vitecková 14
Atkovoti kamuoliai: Hartigová 11
Rezultatyvūs perdavimai: Bartonova 3
Birželio 8
15:45
Ataskaita   Ispanija 85 – 59   Ukraina Liepojos Olimpinis centras, Liepoja
Žiūrovai: 250
Teisėjai: Seffi Shemmesh (ISR), Sergey Krug (RUS), Kati Nynäs (FIN)
Kėlinių rezultatai: 15-13, 24-13, 24-20, 22-13
Taškai: Dominguez 11
Atkovoti kamuoliai: Torrens 5
Rezultatyvūs perdavimai: Torrens 7
Taškai: Biryuk 16
Atkovoti kamuoliai: Biryuk, Malashenko 5
Rezultatyvūs perdavimai: Biryuk 3
Birželio 9
13:30
Ataskaita   Ukraina 77 – 79   Čekija Liepojos Olimpinis centras, Liepoja
Žiūrovai: 250
Teisėjai: Gianluca Mattioli (ITA), Fedor Dmitriev (BLR), Marius Ciulin (ROU)
Kėlinių rezultatai: 21-21, 20-10, 16-13, 20-35
Taškai: Ogorodnikova 25
Atkovoti kamuoliai: Zherzherunova 8
Rezultatyvūs perdavimai: Biryuk 6
Taškai: Vitecková 16
Atkovoti kamuoliai: Kulichová 7
Rezultatyvūs perdavimai: Veselá 6
Birželio 9
15:45
Ataskaita   Ispanija 71 – 54   Slovakija Liepojos Olimpinis centras, Liepoja
Žiūrovai: 300
Teisėjai: Mehmet Keseratar (TUR), Regis Bardera (FRA), Aare Halliko (EST)
Kėlinių rezultatai: 17-16, 20-14, 16-10, 18-14
Taškai: Montañana 24
Atkovoti kamuoliai: Nicholls 7
Rezultatyvūs perdavimai: Palau 5
Taškai: Zirková 9
Atkovoti kamuoliai: Gyurcsi 8
Rezultatyvūs perdavimai: Zirková 3

Grupė BKeisti

Komanda Taškai Laimėta Pralaimėta Pelnė tšk. Praleido tšk. Skirtumas
1.   Latvija 6 3 0 232 179 +53
2.   Lenkija 5 2 1 174 199 -25
3.   Graikija 4 1 2 187 175 +12
4.   Vengrija 3 0 3 155 195 -40
Birželio 7
15:45
Ataskaita   Graikija 59 – 43   Vengrija Liepojos Olimpinis Centras, Liepoja
Žiūrovai: 350
Teisėjai: Nicolas Maestre (FRA), Elena Chernova (RUS), Aare Halliko (EST)
Kėlinių rezultatai: 16-4, 18-8, 10-20, 15-11
Taškai: Kaltsidou, Maltsi 19
Atkovoti kamuoliai: Papamichail 8
Rezultatyvūs perdavimai: Kalentzou 4
Taškai: Fegyverneky 11
Atkovoti kamuoliai: Englert, Vajda 8
Rezultatyvūs perdavimai: Németh 5
Birželio 7
20:30
Ataskaita   Latvija 86 – 52   Lenkija Liepojos Olimpinis Centras, Liepoja
Žiūrovai: 2,492
Teisėjai: Seffi Shemmesh (ISR), Sergey Krug (RUS), Kati Nynäs (FIN)
Kėlinių rezultatai: 24-12, 18-10, 20-15, 24-15
Taškai: Jēkabsone-Žogota 20
Atkovoti kamuoliai: Tamane 8
Rezultatyvūs perdavimai: Jēkabsone-Žogota 4
Taškai: Kobryn 15
Atkovoti kamuoliai: Kobryn 6
Rezultatyvūs perdavimai: šešios žaidėjos 1
Birželio 8
18:00
Ataskaita   Lenkija 62 – 60   Graikija Liepojos Olimpinis Centras, Liepoja
Žiūrovai: 1,500
Teisėjai: Gianluca Mattioli (ITA), Regis Bardera (FRA), Jurgis Laurinavicius (LTU)
Kėlinių rezultatai: 16-14, 15-12, 12-18, 19-16
Taškai: Kobryn 17
Atkovoti kamuoliai: Kobryn, Leciejewska 12
Rezultatyvūs perdavimai: Walich, Jeziorna 2
Taškai: Maltsi 21
Atkovoti kamuoliai: Papamichail 6
Rezultatyvūs perdavimai: Kalentzou 5
Birželio 8
20:15
Ataskaita   Vengrija 59 – 76   Latvija Liepojos Olimpinis Centras, Liepoja
Žiūrovai: 2,492
Teisėjai: Mehmet Keseratar (TUR), Jasmina Tatic (SRB), Fedor Dmitriev (BLR)
Kėlinių rezultatai: 11-20, 13-20, 17-17, 18-19
Taškai: Vajda 16
Atkovoti kamuoliai: Horti 5
Rezultatyvūs perdavimai: Horti 3
Taškai: Jēkabsone-Žogota 25
Atkovoti kamuoliai: Tamane 11
Rezultatyvūs perdavimai: Jēkabsone-Žogota 5
Birželio 9
18:00
Ataskaita   Lenkija 60 – 53   Vengrija Liepojos Olimpinis Centras, Liepoja
Žiūrovai: 1,500
Teisėjai: Nicolas Maestre (FRA), Kati Nynäs (FIN), Sergey Krug (RUS)
Kėlinių rezultatai: 13-16, 14–17, 15–10, 18-10
Taškai: Kobryn 11
Atkovoti kamuoliai: Kobryn 9
Rezultatyvūs perdavimai: Jeziorna 3
Taškai: Vajda 18
Atkovoti kamuoliai: Vajda 10
Rezultatyvūs perdavimai: trys žaidėjos 2
Birželio 9
20:15
Ataskaita   Graikija 68 – 70   Latvija Liepojos Olimpinis Centras, Liepoja
Žiūrovai: 2,492
Teisėjai: Seffi Shemmesh (ISR), Marko Juras (SRB), Elena Chernova (RUS)
Kėlinių rezultatai: 15-18, 6-19, 18-6, 19-15, 10-12
Taškai: Maltsi 24
Atkovoti kamuoliai: Papamichail 11
Rezultatyvūs perdavimai: Kaltsidou 5
Taškai: Jēkabsone-Žogota 26
Atkovoti kamuoliai: Tamane, Jansone 7
Rezultatyvūs perdavimai: Jēkabsone-Žogota 5

Grupė CKeisti

Komanda Taškai Laimėta Pralaimėta Pelnė tšk. Praleido tšk. Skirtumas
1.   Rusija 6 3 0 206 150 +56
2.   Turkija 5 2 1 195 195 0
3.   Lietuva 4 1 2 189 178 +11
4.   Serbija 3 0 3 141 208 -67
Birželio 7
13:30
Ataskaita   Lietuva 71 – 49   Serbija Vidzeme Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 660
Teisėjai: Oliver Krause (GER), Peter Bodnar (HUN), Ilona Kittlerova (CZE)
Kėlinių rezultatai: 16-10, 22-15, 14-13, 19-11
Taškai: Petronyte 20
Atkovoti kamuoliai: Petronyte, Valuzyte 8
Rezultatyvūs perdavimai: Valuzyte 4
Taškai: Perovic 11
Atkovoti kamuoliai: Perovic 6
Rezultatyvūs perdavimai: Petrovic, Radocaj 2
Birželio 7
18:20
Ataskaita   Rusija 74 – 61   Turkija Vidzeme Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 1,100
Teisėjai: Lars Klaar (SWE), Maria Argirou (GRE), Ingus Baumanis (LAT)
Kėlinių rezultatai: 29-16, 11-8, 12-13, 22-24
Taškai: Abrosimova 16
Atkovoti kamuoliai: Shchegoleva, Stepanova 6
Rezultatyvūs perdavimai: Shchegoleva, Stepanova, Osipova 3
Taškai: Gümüsay 11
Atkovoti kamuoliai: Nevlin 9
Rezultatyvūs perdavimai: Vardarli 3
Birželio 8
13:30
Ataskaita   Turkija 69 – 66   Lietuva Vidzeme Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 400
Teisėjai: Jaroslav Janac (SVK), Sergiy Chebyshev (UKR), Vaclav Lukes (CZE)
Kėlinių rezultatai: 25-13, 11-27, 14-11, 19-15
Taškai: Nevlin 18
Atkovoti kamuoliai: Nevlin 10
Rezultatyvūs perdavimai: Vardarli 9
Taškai: Stakneviciene 30
Atkovoti kamuoliai: Stakneviciene 10
Rezultatyvūs perdavimai: Bimbaite, Valuzyte 4
Birželio 8
18:00
Ataskaita   Serbija 37 – 72   Rusija Vidzeme Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 850
Teisėjai: Georgios Tanatzis (GRE), Vicente Bulto (ESP), Grzegorz Bachanski (POL)
Kėlinių rezultatai: 7-18, 9-14, 8-21, 13-19
Taškai: Milovanovic, Musovic 6
Atkovoti kamuoliai: Puskar 7
Rezultatyvūs perdavimai: Milovanovic 2
Taškai: Shchegoleva, Korstin]], Abrosimova 11
Atkovoti kamuoliai: Kuzina 7
Rezultatyvūs perdavimai: Arteshina 6
Birželio 9
13:30
Ataskaita   Turkija 65 – 55   Serbija Vidzeme Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 500
Teisėjai: Juris Kokainis (LAT), Antonio Conde (ESP), Peter Bodnar (HUN)
Kėlinių rezultatai: 21-11, 10-24, 20-8, 14-12
Taškai: İvegin-Karslı 21
Atkovoti kamuoliai: Nevlin 7
Rezultatyvūs perdavimai: Vardarli 6
Taškai: Petrovic 14
Atkovoti kamuoliai: Petrovic 5
Rezultatyvūs perdavimai: 4 žaidėjos 2
Birželio 9
20:15
Ataskaita   Lietuva 52 – 60   Rusija Vidzeme Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 1,200
Teisėjai: Lars Klaar (SWE), Oliver Krause (GER), Ilona Kittlerova (CZE)
Kėlinių rezultatai: 8-13, 19-10, 19-22, 6-15
Taškai: Petronyte 17
Atkovoti kamuoliai: Petronyte 9
Taškai: Arteshina 16
Atkovoti kamuoliai: Osipova 7
Rezultatyvūs perdavimai: Abrosimova 6

Grupė DKeisti

Komanda Taškai Laimėta Pralaimėta Pelnė tšk. Praleido tšk. Skirtumas
1.   Prancūzija 6 3 0 212 192 +20
2.   Italija 5 2 1 203 198 +5
3.   Baltarusija 4 1 2 200 206 -6
4.   Izraelis 3 0 3 210 229 -19
Birželio 7
15:45
Ataskaita   Baltarusija 81 – 76   Izraelis Vidzemes Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 430
Teisėjai: Grzegorz Bachanski (POL), Antonio Conde (ESP), Jaroslav Janac (SVK)
Kėlinių rezultatai: 17-21, 13-17, 22-10, 29-28
Taškai: Troina 16
Atkovoti kamuoliai: Leuchanka 7
Rezultatyvūs perdavimai: Marchanka 4
Taškai: Doron 26
Atkovoti kamuoliai: Levitsky 12
Rezultatyvūs perdavimai: Cohen, Selwyn 4
Birželio 7
20:30
Ataskaita   Italija 61 – 76   Prancūzija Vidzemes Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 450
Teisėjai: Vicente Bulto (ESP), Sergiy Chebyshev (UKR), Vaclav Lukes (CZE)
Kėlinių rezultatai: 14-15, 19-19, 11-23, 17-19
Taškai: Macchi 16
Atkovoti kamuoliai: Macchi 5
Rezultatyvūs perdavimai: Macchi, Cirone 2
Taškai: Gruda 23
Atkovoti kamuoliai: Melain 8
Rezultatyvūs perdavimai: Gomis 4
Birželio 8
15:45
Ataskaita   Izraelis 64 – 75   Italija Vidzemes Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 600
Teisėjai: Juris Kokainis (LAT), Oliver Krause (GER), Maria Argirou (GRE)
Kėlinių rezultatai: 10-32, 16-14, 19-13, 19-16
Taškai: Suez-Karni 18
Atkovoti kamuoliai: Levitsky 6
Rezultatyvūs perdavimai: Cohen 6
Taškai: Masciadri 23
Atkovoti kamuoliai: Alexander 10
Rezultatyvūs perdavimai: Cirone, Ballardini 4
Birželio 8
20:15
Ataskaita   Prancūzija 63 – 61   Baltarusija Vidzemes Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 600
Teisėjai: Lars Klaar (SWE), Ilona Kittlerova (CZE), Peter Bodnar (HUN)
Kėlinių rezultatai: 16-10, 19-15, 14-21, 10-13, 4-2
Taškai: Dumerc 15
Atkovoti kamuoliai: Ndongue 11
Rezultatyvūs perdavimai: Dumerc 5
Taškai: Snytsina 10
Atkovoti kamuoliai: Verameyenka, Leuchanka 8
Rezultatyvūs perdavimai: Marchanka 5
Birželio 9
15:45
Ataskaita   Baltarusija 58 – 67   Italija Vidzemes Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 800
Teisėjai: Ingus Baumanis (LAT), Jaroslav Janac (SVK), Georgios Tanatzis (GRE)
Kėlinių rezultatai: 18-12, 12-23, 12-19, 16-13
Taškai: Snytsina 13
Atkovoti kamuoliai: Leuchanka 7
Rezultatyvūs perdavimai: Marchanka, Leuchanka 2
Taškai: Masciadri 20
Atkovoti kamuoliai: Alexander, Ballardini 5
Rezultatyvūs perdavimai: Cirone, Macchi, Zanon 2
Birželio 9
18:00
Ataskaita   Prancūzija 73 – 70   Izraelis Vidzemes Olimpinis Centras, Valmiera
Žiūrovai: 1,000
Teisėjai: Vicente Bulto (ESP), Grzegorz Bachanski (POL), Vaclav Lukes (CZE)
Kėlinių rezultatai: 17–19, 19–20, 16–13, 21–18
Taškai: Gruda, Gomis 11
Atkovoti kamuoliai: Godin 8
Rezultatyvūs perdavimai: 3 žaidėjos 3
Taškai: Cohen 30
Atkovoti kamuoliai: Levitsky 5
Rezultatyvūs perdavimai: 3 žaidėjos 3

Atranka (grupė E)Keisti

Komanda Taškai Laimėta Pralaimėta Pelnė tšk. Praleido tšk. Skirtumas
1.   Ispanija 10 5 0 328 266 +62
2.   Slovakija 8 3 2 319 313 +6
3.   Latvija 8 3 2 350 312 +38
4.   Graikija 7 2 3 297 301 -4
5.   Čekija 6 1 4 291 326 -35
6.   Lenkija 6 1 4 293 360 -67
Birželio 11
15:15
Ataskaita   Lenkija 56 – 65   Slovakija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 200
Teisėjai: Marko Juras (SRB), Péter Bodnár (HUN), Marius Ciulin (ROU)
Kėlinių rezultatai: 8-14, 20-8, 12-21, 16-22
Taškai: Bibrzycka 27
Atkovoti kamuoliai: Leciejewska 11
Rezultatyvūs perdavimai: Bibrzycka 3
Taškai: Zirková 20
Atkovoti kamuoliai: 3 žaidėjos 7
Rezultatyvūs perdavimai: Zirková 4
Birželio 11
17:45
Ataskaita   Graikija 48 – 67   Ispanija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 500
Teisėjai: Oliver Krause (GER), Jasmina Tatic (SRB), Jurgis Laurinavicius (LTU)
Kėlinių rezultatai: 18-15, 17-24, 4-18, 9-10
Taškai: Maltsi 26
Atkovoti kamuoliai: Papamichail 7
Rezultatyvūs perdavimai: Kalentzou 4
Taškai: Montañana 19
Atkovoti kamuoliai: Lima 9
Rezultatyvūs perdavimai: Aguilar 4
Birželio 11
20:30
Ataskaita   Čekija 47 – 65   Latvija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 5,600
Teisėjai: Lars Klaar (SWE), Mehmet Keseratar (TUR), Sergiy Chebyshev (UKR)
Kėlinių rezultatai: 23-19, 8-15, 7-19, 9-12
Taškai: Vitecková 16
Atkovoti kamuoliai: Hartigová 6
Rezultatyvūs perdavimai: Bartonova, Kulichová 3
Taškai: Jēkabsone-Žogota 25
Atkovoti kamuoliai: Tamane 9
Rezultatyvūs perdavimai: Jēkabsone-Žogota 4
Birželio 13
15:15
Ataskaita   Graikija 62 – 45   Čekija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 300
Teisėjai: Nicolas Maestre (FRA), Sergey Krug (RUS), Kati Nynäs (FIN)
Kėlinių rezultatai: 16-11, 14-11, 12-16, 20-7
Taškai: Maltsi 24
Atkovoti kamuoliai: Papamichail 11
Rezultatyvūs perdavimai: Kalentzou 7
Taškai: Veselá 15
Atkovoti kamuoliai: Kulichová 11
Rezultatyvūs perdavimai: 3 žaidėjos 2
Birželio 13
17:45
Ataskaita   Ispanija 67 – 55   Lenkija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 500
Teisėjai: Fedor Dmitriev (BLR), Elena Chernova (RUS), Sergiy Chebyshev (UKR)
Kėlinių rezultatai: 13-15, 18-24, 22-6, 14-10
Taškai: Montañana 16
Atkovoti kamuoliai: Palau 7
Rezultatyvūs perdavimai: Palau 4
Taškai: Leciejewska 15
Atkovoti kamuoliai: Kobryn 7
Rezultatyvūs perdavimai: Bibrzycka, Gajda 3
Birželio 13
20:15
Ataskaita   Slovakija 78 – 69   Latvija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 6,000
Teisėjai: Gianluca Mattioli (ITA), Jasmina Tatic (SRB), Regis Bardera (FRA)
Kėlinių rezultatai: 15-17, 17-19, 29-17, 17-16
Taškai: Zirková 24
Atkovoti kamuoliai: Hricková 8
Rezultatyvūs perdavimai: Gyurcsi, Carnoká 4
Taškai: Jēkabsone-Žogota 20
Atkovoti kamuoliai: Basko 7
Rezultatyvūs perdavimai: Jēkabsone-Žogota 4
Birželio 15
15:15
Ataskaita   Slovakija 57 – 59   Graikija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 300
Teisėjai: Oliver Krause (GER), Marius Ciulin (ROU), Elena Chernova (RUS)
Kėlinių rezultatai: 16-17, 20-16, 7-13, 14-13
Taškai: Zirková 13
Atkovoti kamuoliai: Kupcikova 11
Rezultatyvūs perdavimai: Gyurcsi 4
Taškai: Maltsi 22
Atkovoti kamuoliai: Papamichail 10
Rezultatyvūs perdavimai: Kalentzou 5
Birželio 15
17:45
Ataskaita   Lenkija 68 – 82   Čekija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 350
Teisėjai: Gianluca Mattioli (ITA), Jurgis Laurinavicius (LTU), Aare Halliko (EST)
Kėlinių rezultatai: 14-21, 13-22, 21-19, 20-20
Taškai: Leciejewska 12
Atkovoti kamuoliai: Leciejewska 6
Rezultatyvūs perdavimai: Pawlak 2
Taškai: Hartigová 17
Atkovoti kamuoliai: Veselá 6
Rezultatyvūs perdavimai: Bednářová 5
Birželio 15
20:15
Ataskaita   Latvija 60 – 67   Ispanija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 7,900
Teisėjai: Mehmet Keseratar (TUR), Nicolas Maestre (FRA), Peter Bodnar (HUN)
Kėlinių rezultatai: 19-17, 13-14, 17-16, 11-20
Taškai: Jēkabsone-Žogota 18
Atkovoti kamuoliai: Tamane, Basko 6
Rezultatyvūs perdavimai: Jēkabsone-Žogota 4
Taškai: Montañana 25
Atkovoti kamuoliai: 3 žaidėjos 5
Rezultatyvūs perdavimai: Palau 7

Atranka (grupė F)Keisti

Komanda Taškai Laimėta Pralaimėta Pelnė tšk. Praleido tšk. Skirtumas
1.   Prancūzija 10 5 0 323 286 +37
2.   Rusija 9 4 1 333 295 +38
3.   Baltarusija 7 2 3 317 321 -4
4.   Italija 7 2 3 318 323 -5
5.   Turkija 7 2 3 307 340 -33
6.   Lietuva 5 0 5 286 319 -33
Birželio 12
15:15
Ataskaita   Italija 59 – 64   Turkija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 200
Teisėjai: Vicente Bulto (ESP), Ilona Kittlerova (CZE), Aare Halliko (EST)
Kėlinių rezultatai: 16-20, 8-13, 15-18, 20-13
Taškai: Macchi 17
Atkovoti kamuoliai: Macchi 10
Rezultatyvūs perdavimai: Masciadri, Cirone 2
Taškai: Vardarli 18
Atkovoti kamuoliai: Vardarli 9
Rezultatyvūs perdavimai: 4 žaidėjos 2
Birželio 12
17:45
Ataskaita   Baltarusija 51 – 66   Rusija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 300
Teisėjai: Seffi Shemmesh (ISR), Vaclav Lukes (CZE), Antonio Conde (ESP)
Kėlinių rezultatai: 15-18, 8-14, 13-18, 15-16
Taškai: Leuchanka 14
Atkovoti kamuoliai: Leuchanka 9
Rezultatyvūs perdavimai: Marchanka 3
Taškai: Stepanova 17
Atkovoti kamuoliai: Stepanova, Korstin 8
Rezultatyvūs perdavimai: 3 žaidėjos 3
Birželio 12
20:15
Ataskaita   Lietuva 55 – 57   Prancūzija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 300
Teisėjai: Juris Kokainis (LAT), Marko Juras (SRB), Georgios Tanatzis (GRE)
Kėlinių rezultatai: 14-15, 22-12, 12-15, 7-15
Taškai: Ciudariene 17
Atkovoti kamuoliai: Bimbaite, Stakneviciene 7
Rezultatyvūs perdavimai: Sauliute 3
Taškai: Gruda 18
Atkovoti kamuoliai: Dumerc 9
Rezultatyvūs perdavimai: Dumerc 8
Birželio 14
15:15
Ataskaita   Baltarusija 61 – 55   Lietuva Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 500
Teisėjai: Vicente Bulto (ESP), Jaroslav Janac (SVK), Grzegorz Bachanski (POL)
Kėlinių rezultatai: 12-11, 25-12, 13-16, 11-16
Taškai: Trafimava 15
Atkovoti kamuoliai: Leuchanka 14
Rezultatyvūs perdavimai: Marchanka 7
Taškai: Staknevičienė 17
Atkovoti kamuoliai: Petronytė 7
Rezultatyvūs perdavimai: Bimbaitė, Valužytė 3
Birželio 14
17:45
Ataskaita   Rusija 67 – 59   Italija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 500
Teisėjai: Marko Juras (SRB), Ingus Baumanis (LAT), Maria Argirou (GRE)
Kėlinių rezultatai: 23-19, 12-10, 14-11, 18-19
Taškai: Abrosimova 19
Atkovoti kamuoliai: Abrosimova 9
Rezultatyvūs perdavimai: Korstin 5
Taškai: Macchi 15
Atkovoti kamuoliai: Alexander 8
Rezultatyvūs perdavimai: Macchi 3
Birželio 14
20:15
Ataskaita   Turkija 43 – 55   Prancūzija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 400
Teisėjai: Lars Klaar (SWE), Seffi Shemmesh (ISR), Antonio Conde (ESP)
Kėlinių rezultatai: 11-14, 9-15, 12-9, 11-17
Taškai: Palazoğlu 12
Atkovoti kamuoliai: Horasan 7
Rezultatyvūs perdavimai: Vardarlı 4
Taškai: Gruda 20
Atkovoti kamuoliai: Ndongue 6
Rezultatyvūs perdavimai: Melain 6
Birželio 16
15:15
Ataskaita   Italija 72 – 58   Lietuva Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 250
Teisėjai: Lars Klaar (SWE), Ingus Baumanis (LAT), Antonio Conde (ESP)
Kėlinių rezultatai: 21-19, 10-18, 17-6, 24-15
Taškai: Alexander 17
Atkovoti kamuoliai: Alexander 7
Rezultatyvūs perdavimai: Alexander, Ballardini 3
Taškai: Bimbaitė 17
Atkovoti kamuoliai: Petronytė] 9
Rezultatyvūs perdavimai: 3 žaidėjos 3
Birželio 16
17:45
Ataskaita   Turkija 70 – 86   Baltarusija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 350
Teisėjai: Juris Kokainis (LAT), Georgios Tanatzis (GRE), Sergiy Chebyshev (UKR)
Kėlinių rezultatai: 21-27, 16-18, 21-22, 12-19
Taškai: Nevlin 20
Atkovoti kamuoliai: İvegin, Nevlin 5
Rezultatyvūs perdavimai: Vardarlı, Palazoğlu 4
Taškai: Snytsina 19
Atkovoti kamuoliai: Leuchanka, Trafimava 8
Rezultatyvūs perdavimai: Marchanka 6
Birželio 16
20:15
Ataskaita   Prancūzija 72 – 66   Rusija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 600
Teisėjai: Vicente Bulto (ESP), Jasmina Tatic (SRB), Vaclav Lukes (CZE)
Kėlinių rezultatai: 23-23, 18-13, 9-11, 22-19
Taškai: Gruda 17
Atkovoti kamuoliai: Gruda 6
Rezultatyvūs perdavimai: Hermouet, Dumerc 4
Taškai: Hammon 18
Atkovoti kamuoliai: Osipova 10
Rezultatyvūs perdavimai: Osipova 3

Atkrintamos varžybosKeisti

Ketvirtfinaliai Pusfinaliai Finalas
                   
birželio 17 d.        
   Ispanija  61
birželio 19 d.
   Italija  42  
   Ispanija  61
birželio 18 d.
     Rusija  77  
   Rusija  69
birželio 20 d.
   Latvija  64  
   Rusija  53
birželio 17 d.
     Prancūzija  57
   Slovakija  68
birželio 19 d.
   Baltarusija  70  
   Baltarusija  56 Dėl 3 vietos
birželio 18 d.
     Prancūzija  64  
   Prancūzija  51     Ispanija  63
   Graikija  49      Baltarusija  56
birželio 20 d.


KetvirtfinaliaiKeisti

Birželio 17
17:45
Ataskaita   Slovakija 68 – 70   Baltarusija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 300
Teisėjai: Seffi Shemmesh (ISR), Peter Bodnar (HUN), Grzegorz Bachanski (POL)
Kėlinių rezultatai: 15-24, 8-12, 19-12, 18-12, 8-10
Taškai: Zirková 23
Atkovoti kamuoliai: Gyurcsi 11
Rezultatyvūs perdavimai: Zirková 2
Taškai: Verameyenka 13
Atkovoti kamuoliai: Leuchanka 12
Rezultatyvūs perdavimai: Leuchanka 5
Birželio 17
20:15
Ataskaita   Ispanija 61 – 42   Italija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 300
Teisėjai: Vaclav Lukes (CZE), Marius Ciulin (ROU), Regis Bardera (FRA)
Kėlinių rezultatai: 12-17, 17-11, 17-8, 15-6
Taškai: Montañana 10
Atkovoti kamuoliai: Torrens 7
Rezultatyvūs perdavimai: Nicholls, Palau 3
Taškai: Macchi 18
Atkovoti kamuoliai: Masciadri 10
Rezultatyvūs perdavimai: Cirone 4
Birželio 18
17:45
Ataskaita   Prancūzija 51 – 49   Graikija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 400
Teisėjai: Mehmet Keseratar (TUR), Sergiy Chebyshev (UKR), Antonio Conde (ESP)
Kėlinių rezultatai: 10-7, 12-14, 15-13, 14-15
Taškai: Gruda 16
Atkovoti kamuoliai: Gruda 10
Rezultatyvūs perdavimai: Melain 5
Taškai: Maltsi 18
Atkovoti kamuoliai: Kalentzou 6
Rezultatyvūs perdavimai: Kalentzou 3
Birželio 18
20:15
Ataskaita   Rusija 69 – 64   Latvija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 8,800
Teisėjai: Lars Klaar (SWE), Oliver Krause (GER), Marko Juras (SRB)
Kėlinių rezultatai: 14-15, 12-15, 13-7, 14-16, 16-11
Taškai: Stepanova 16
Atkovoti kamuoliai: Stepanova, Abrosimova 12
Rezultatyvūs perdavimai: Korstin, Stepanova 2
Taškai: Jēkabsone-Žogota 23
Atkovoti kamuoliai: Jēkabsone-Žogota 8
Rezultatyvūs perdavimai: Karklina, Jēkabsone-Žogota 2

PusfinaliaiKeisti

Birželio 19
18:00
Ataskaita   Baltarusija 56 – 64   Prancūzija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 500
Teisėjai: Juris Kokainis (LAT), Jasmina Tatic (SRB), Marius Ciulin (ROU)
Kėlinių rezultatai: 18-20, 16-20, 10-17, 12-7
Taškai: Leuchanka 14
Atkovoti kamuoliai: Verameyenka 12
Rezultatyvūs perdavimai: Verameyenka, Trafimava 3
Taškai: Dumerc 13
Atkovoti kamuoliai: Gruda 13
Rezultatyvūs perdavimai: Melain 5
Birželio 19
20:15
Ataskaita   Ispanija 61 – 77   Rusija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 1,800
Teisėjai: Gianluca Mattioli (ITA), Georgios Tanatzis (GRE), Mehmet Keseratar (TUR)
Kėlinių rezultatai: 13-15, 11-11, 18-22, 19-29
Taškai: Torrens 17
Atkovoti kamuoliai: Pascua 7
Rezultatyvūs perdavimai: Aguilar 5
Taškai: Hammon 28
Atkovoti kamuoliai: Stepanova 16
Rezultatyvūs perdavimai: Osipova 4

Dėl trečios vietosKeisti

Birželio 20
18:00
Ataskaita   Ispanija 63 – 56   Baltarusija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 950
Teisėjai: Juris Kokainis (LAT), Oliver Krause (GER), Nicolas Maestre (FRA)
Kėlinių rezultatai: 13-8, 23-12, 13-20, 14-16
Taškai: Montañana 16
Atkovoti kamuoliai: Torrens 9
Rezultatyvūs perdavimai: Valdemoro 4
Taškai: Verameyenka 16
Atkovoti kamuoliai: Leuchanka 9
Rezultatyvūs perdavimai: Padabed 5

FinalasKeisti

Birželio 20
20:15
Ataskaita   Rusija 53 – 57   Prancūzija Arena Riga, Ryga
Žiūrovai: 3,200
Teisėjai: Lars Klaar (SWE), Seffi Shemmesh (ISR), Marko Juras (SRB)
Kėlinių rezultatai: 10-12, 9-18, 14-16, 20-11
Taškai: Stepanova 13
Atkovoti kamuoliai: Abrosimova 11
Rezultatyvūs perdavimai: Abrosimova 4
Taškai: Gruda 12
Atkovoti kamuoliai: Gruda 7
Rezultatyvūs perdavimai: Melain 4
2009 m. Europos moterų krepšinio čempionato
čempionės
 
Prancūzija
Trečias titulas.

VietosKeisti

Taip pat skaitykiteKeisti